zdrowie

Synonimy:
zdrowia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zdrowie (8150)

 • Mirjana Dragićiević-Soldo widzi Maryję od 40 lat

  Mirjana Dragićiević-Soldo widzi Maryję od 40 lat

  Jest jedną z sześciorga widzących z Medziugorje. Gdy objawia się jej Matka Boża, nie czuje bólu fizycznego ani łez płynących po policzkach – tylko wszechogarniającą miłość.
 • Jak uniknąć kolejnego zawału?

  Jak uniknąć kolejnego zawału?

  Jeśli po okresie rekonwalescencji powrócisz do starych nawyków, szybko znów odwiedzisz oddział kardiologii. Nie wiadomo jednak, czy tym razem los będzie dla ciebie równie łaskawy. By tego uniknąć, trzeba wprowadzić kilka zmian w stylu życia.
 • Czy uderzenia gorąca zawsze oznaczają klimakterium?

  Czy uderzenia gorąca zawsze oznaczają klimakterium?

  Tak, jeżeli mamy objawy menopauzy. Ale jeśli nie są związane z upałem, nie mijają, gdy ubierzemy się lżej lub schłodzimy pod prysznicem, warto powiedzieć o nich lekarzowi.
 • Jak ograniczyć wydatki w trakcie ciąży

  Jak ograniczyć wydatki w trakcie ciąży

  Okres ciąży to czas szczególny dla każdej kobiety. Przez kilka miesięcy liczba samych podstawowych badań sprawia, że gabinet lekarski stają się zastępczym adresem. Warto znać koszty i sprawdzić, z jakim wydatkiem wiąże się urodzenie dziecka, aby nie wpaść w kłopoty finansowe.
 • Polisa zdrowotna: Co możesz zyskać?

  Polisa zdrowotna: Co możesz zyskać?

  Leczenie oparte na Narodowym Funduszu Zdrowia przeważnie okazuje się niewystarczające, a koszty – w zależności od rodzaju choroby – mogą nas kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie ma powodu, by za chorobę płacić z własnej kieszeni, skoro może to za nas zrobić ubezpieczyciel.
 • Chudnij po makaronie. Włóż go do lodówki, a potem odgrzej

  Chudnij po makaronie. Włóż go do lodówki, a potem odgrzej

  Według eksperymentu przeprowadzonego przez ekipę „Trust me, I’m doctor” schłodzony, a potem odgrzany makaron jest dużo mniej kaloryczny i zmniejsza poziom glukozy aż o 50 proc.
 • 5 czynników, które wypłukują magnez z organizmu

  5 czynników, które wypłukują magnez z organizmu

  Magnez to jeden z pierwiastków mających znaczny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Odgrywa istotną w metabolizowaniu tłuszczów, białek i węglowodanów. Wspiera prawidłowe działanie mózgu, mięśni oraz serca.
 • Brzydkie paznokcie u stóp? Coś robisz źle

  Brzydkie paznokcie u stóp? Coś robisz źle

  O ładne paznokcie stóp warto zadbać nie tylko latem – skóra na stopach, piętach i wokół paznokci wymaga specjalnego traktowania, to samo tyczy się płytki paznokcia. Warto wziąć pod uwagę kilka porad, by paznokcie były piękne i zdrowe.
 • Strój kąpielowy dla przyszłej mamy. Jaki wybrać?

  Strój kąpielowy dla przyszłej mamy. Jaki wybrać?

  Jeśli jesteś w widocznej ciąży i wyjeżdżasz na urlop, z pewnością przyda ci się strój kąpielowy. Jaki fason będzie najlepszy?
 • Smak mięsa w wegetariańskich przysmakach. Spróbujesz?

  Smak mięsa w wegetariańskich przysmakach. Spróbujesz?

  Wegetariańska kuchnia jest naprawdę zdrowa. Na rynku pojawiły się już przysmaki imitujące smak mięsa. Warto skosztować!

Filmy - Zdrowie (230)