zdrowie

Synonimy:
zdrowia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zdrowie (5967)

Filmy - Zdrowie (239)

 • Relaks czy zdrowie? Połącz przyjemne z pożytecznym

  Któż z nas nie marzy o udanym wypoczynku nad morzem, jeziorem czy w górach… Podczas planowania wakacji warto pomyśleć także o zdrowiu i połączyć przyjemne z pożytecznym. W Polsce jest około 40 uzdrowisk, gdzie można nie tylko naładować baterie, ale także zregenerować organizm. Zobaczcie kilka miejsc, które dla was wybraliśmy.
 • Co ma wspólnego szczoteczka do zębów z zawałem serca?

  Brak higieny jamy ustnej kojarzy się głównie z brzydkim zapachem z ust i zepsutymi zębami. Okazuje się jednak, że to jedynie wierzchołek góry lodowej. Dokładne mycie zębów wpływa nie tylko na zęby czy dziąsła...
 • Gorąca sól albo kostki lodu. Jak sobie pomóc?

  Gdy coś nas boli, pierwsze co słyszymy od ludzi, to: „weź sobie coś zażyj”, a drugie: „zrób sobie okład”. Pytanie tylko, jaki okład będzie lepszy, gorący czy zimny? Kiedy je bezpiecznie stosować? Na przykład nie można przykładać lodu bezpośrednio na skórę, woreczek z lodem trzeba owinąć ściereczką. Zobacz inne porady.
 • Trudno o wizytę u dentysty. Co zrobić w domu, gdy zaczyna boleć ząb?

  W czasie pandemii koronawirusa trudno się dostać do dentysty. Jak sobie pomóc w domu, gdy boli ząb lub dziąsło? Przedstawiamy kilka naturalnych sposobów. Oczywiście nie zastąpią wizyty u stomatologa, ale mogą trochę złagodzić ból i infekcję.