Zdobywca

Artykuły - Zdobywca (44)

 • Zdobywca Oscara Elliot Goldenthal w Krakowie

  Zdobywca Oscara Elliot Goldenthal w Krakowie

  Elliot Goldenthal - laureat Oscara i Złotego Globu - będzie gościem specjalnym jubileuszowej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej Amerykańskiego Związku Kompozytorów i Wydawców ASCAP w Krakowie. Koncert z udziałem artysty odbędzie się 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland.
 • Zdobywca Złotego Lwa gościem Wiosny Filmów

  Zdobywca Złotego Lwa gościem Wiosny Filmów

  Gianfranco Rosi, reżyser filmu "Rzymska aureola" - zdobywcy Złotego Lwa na 70. Festiwalu Filmowym w Wenecji, będzie gościem specjalnym tegorocznej Wiosny Filmów i odbywającej się w ramach festiwalu imprezy: Strefa Scenarzysty.
 • Zdobywca Złotej Palmy we Wrocławiu

  Zdobywca Złotej Palmy we Wrocławiu

  Gościem 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty będzie tegoroczny laureat canneńskiej Złotej Palmy za film "Życie Adeli - Rozdział 1 i 2" - Abdellatif Kechiche.
 • Warsztaty ze zdobywcą Oscara

  Warsztaty ze zdobywcą Oscara

  Zdobywca Oscara za efekty specjalne do "Gladiatora" Neil Corbould będzie wśród gości "Plenerów Film Spring Open", które od 26 maja do 5 czerwca trwać będą w Krakowie. To międzynarodowe spotkanie młodych profesjonalistów z filmowej branży, m.in. reżyserów i operatorów.
 • Laureat Złotego Niedźwiedzia w Polsce

  Laureat Złotego Niedźwiedzia w Polsce

  Călin Peter Netzer, reżyser filmu "Pozycja dziecka", zdobywca głównej nagrody - Złotego Niedźwiedzia na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, przyjedzie do Polski na zakończenie 19. Festiwalu Filmowego Wiosna Filmów.
 • Hanks zadebiutuje na Broadwayu

  Hanks zadebiutuje na Broadwayu

  Tom Hanks przygotowuje się do debiutu na teatralnych deskach Broadwayu. Dwukrotny zdobywca Oscara wcieli się w postać dziennikarza prasy brukowej.
 • Rawa Blues: Band Irka Dudka bez czytania nut

  Rawa Blues: Band Irka Dudka bez czytania nut

  6 października odbędzie się polskie święto bluesa - 32. edycja Rawa Blues Festiwal. Gwiazdą imprezy w katowickim Spodku będzie The Robert Cray Band, światowa legenda gatunku, pięciokrotny zdobywca Grammy.
 • Michał Szpak: Włosy dają mi siłę

  Michał Szpak: Włosy dają mi siłę

  Kontrowersyjny zdobywca drugiego miejsca w programie "X Factor", Michał Szpak, opowiedział naszemu portalowi o swojej misji.
 • Wolność Michała Szpaka

  Wolność Michała Szpaka

  - Jestem nią zachwycony - powiedział o Alexandrze Burke Michał Szpak, zdobywca 2. miejsca w programie "X Factor".
 • Zdobywca Złotej Palmy w kinach!

  Zdobywca Złotej Palmy w kinach!

  Film "Drzewo życia", z udziałem Brada Pitta i Seana Penna, który na tegorocznym festiwalu w Cannes zdobył Złotą Plamę, już 10 czerwca trafi na ekrany polskich kin. Obraz okrzyknięto "arcydziełem", a werdykt jury został przyjęty na Lazurowym Wybrzeżu owacjami na stojąco.