zderzenie

Artykuły - Zderzenie (166)

Filmy - Zderzenie (14)

 • Śmieciarka zderzyła się z tirem pod Chojnicami. Jedna osoba została ranna

  Śmieciarka zderzyła się z tirem, spychając na pobocze samochód osobowy w miejscowości Czarne pod Chojnicami. Jedna osoba z lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala. - W zdarzeniu brały udział trzy samochody, jednak zderzyły się jedynie dwa. Śmieciarka wjechała w tył samochodu ciężarowego. Po drodze zahaczając o samochód osobowy i spychając go do rowu. Przyczyną wypadku było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierującego śmieciarką – poinformował Jan Klikiewicz ze straży pożarnej w Człuchowie. (TVN24/x-news)
 • Chwila nieuwagi warta miliony. Policyjne helikoptery zderzyły się wirnikami

  Do niecodziennego wypadku doszło w miejscowości Altadena w Kalifornii (USA). Na nagraniu z kamery przemysłowej widzimy jak policyjny helikopter podczas lądowania zahacza o śmigło innej maszyny. Zdarzenie miało miejsce w listopadzie 2012 roku, ale nagranie dopiero teraz zostało upublicznione. (STORYFUL/x-news)
 • Horror w powietrzu! Samolot uderzył w spadochroniarza

  Na lotnisku w Mulberry na Florydzie doszło do wypadku lotniczego z udziałem awionetki i spadochroniarza. 87-letni pilot Shannon Trembley ćwiczył manewry startu i lądowania, kiedy nagle zahaczył skrzydłem o linki spadochronu należącego do 49-letniego Johna Frosta, wskutek czego samolot zaczął gwałtownie pikować. Spadochroniarz został wyrzucony w powietrze i spadł na ziemię nieopodal miejsca, w którym runęła awionetka. Zarówno spadochroniarz, jak i pilot odnieśli jedynie niewielkie obrażenia, co w tych okolicznościach zakrawa na cud!
 • Tragiczny wypadek w Nowym Jorku

  Do groźnego wypadku doszło w Nowym Jorku. Autobus zderzył się z ciężarówką na skrzyżowaniu ulic na Manhattanie. Zginął kierowca autobusu, a ranne zostały cztery inne osoby.