zderzenie

Artykuły - Zderzenie (166)

Filmy - Zderzenie (7)

 • Samochód osobowy uderzył w jadący autobus

  Samochód osobowy prowadzony przez starszego mężczyznę wykonywał manewr skrętu w osiedlową uliczkę. Niestety, nie zauważył on nadjeżdżającego z naprzeciwka autobusu i doszło do zderzenia. Jaki był przebieg zdarzeń ustalą policjanci, a towarzyszyć im będą operatorzy programu STOP Drogówka.
 • Horror w powietrzu! Samolot uderzył w spadochroniarza

  Na lotnisku w Mulberry na Florydzie doszło do wypadku lotniczego z udziałem awionetki i spadochroniarza. 87-letni pilot Shannon Trembley ćwiczył manewry startu i lądowania, kiedy nagle zahaczył skrzydłem o linki spadochronu należącego do 49-letniego Johna Frosta, wskutek czego samolot zaczął gwałtownie pikować. Spadochroniarz został wyrzucony w powietrze i spadł na ziemię nieopodal miejsca, w którym runęła awionetka. Zarówno spadochroniarz, jak i pilot odnieśli jedynie niewielkie obrażenia, co w tych okolicznościach zakrawa na cud!
 • Tragiczny wypadek w Nowym Jorku

  Do groźnego wypadku doszło w Nowym Jorku. Autobus zderzył się z ciężarówką na skrzyżowaniu ulic na Manhattanie. Zginął kierowca autobusu, a ranne zostały cztery inne osoby.
 • Bliskie spotkanie motocyklisty z misiem

  Kanadyjska policja upubliczniła film zarejestrowany przez kamerkę umieszczoną na kasku pechowego motocyklisty, który na jednej z tamtejszych autostrad zderzył się z niedźwiedziem. Ku przestrodze...