zdarzenie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zdarzenie (Film (2008)[The Happening] Reż.M. Night Shyamalan) ,

Artykuły - Zdarzenie (60)

 • Pozasądowe dochodzenie roszczeń w sprawach medycznych

  Pozasądowe dochodzenie roszczeń w sprawach medycznych

  W związku z nieprawidłowo prowadzonym leczeniem osoby/pacjenci doznają różnego rodzaju uszczerbków na zdrowiu, a w skrajnych przypadkach niewłaściwe leczenie kończy się śmiercią pacjenta. Do stycznia 2012 roku jedyną drogą dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia była droga sądowa - postępowanie cywilne. Niestety droga postępowania sądowego jest bardzo długotrwałym, kosztownym i skomplikowanym procesem, w wyniku czego duża część poszkodowanych osób (lub osób bliskich po zmarłej osobie) rezygnowała z dochodzenia ewentualnych roszczeń.
 • Pociągi stanęły, bo wygięły się szyny. Kolejarze: To tylko incydent

  Pociągi stanęły, bo wygięły się szyny. Kolejarze: To tylko incydent

  Wykrzywienie się szyn, do którego doszło między Iławą a Prabutami to zdarzenie incydentalne - tak Polskie Linie Kolejowe odnoszą się do utrudnień w ruchu pociągów w tym regionie.
 • Niebezpieczne manewry na przejściu dla pieszych

  Niebezpieczne manewry na przejściu dla pieszych

  21 stycznia 2013 roku patrol zielonogórskiej Policji monitorował stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ul. Wojska Polskiego. W pewnej chwili policjanci dostrzegli jadące bmw. Jego kierowca wykazał się dużą lekkomyślnością w stosunku do pieszych.
 • Ochrona Lady Gagi nie patyczkuje się

  Ochrona Lady Gagi nie patyczkuje się

  Ochroniarze Lady Gagi w zdecydowany sposób uniemożliwili rumuńskiemu wielbicielowi gwiazdy otrzymanie autografu amerykańskiej piosenkarki. Zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerze.
 • Zemdlał na scenie. Zobacz wideo

  Zemdlał na scenie. Zobacz wideo

  Wokalista Corey Taylor z zespołu Slipknot zemdlał w trakcie koncertu. Zdarzenie zarejestrował jeden z fanów stojących pod sceną.
 • Młody gwiazdor uciekł przed fankami? Zobacz

  Młody gwiazdor uciekł przed fankami? Zobacz

  Piosenkarz Justin Bieber zignorował fanów oczekujących na gwiazdora na lotnisku w Nicei. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez jednego ze świadków.

Filmy - Zdarzenie (3)

 • Czy da się uniknąć wypadków drogowych?

  17 maja doszło do tragicznego wypadku we Wrocławiu. Kobieta jadąca rowerem z dzieckiem w foteliku została potrącona przez autokar. Niestety nie przeżyła tego wypadku, a dziecko trafiło do szpitala. Czy da się uniknąć takich wypadków drogowych? Powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" Adam Grzeszak. - Przyjmujemy wypadki jako naturalną konsekwencję ruchu drogowego - powiedział dziennikarz. - To się nie powinno zdarzać - dodał. Czego możemy nauczyć się od innych krajów? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Nie powstrzymał go nawet mężczyzna z młotem. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

  11 marca na jednej z ulic Miami w Stanach Zjednoczonych doszło do kolizji kilku samochodów. Sprawca uciekł z miejsca wypadku, mimo że próbowali go powstrzymać świadkowie zdarzenia, a także przechodnie i kierowcy postronnych samochodów. Jeden z mężczyzn zaczął wybijać szyby w samochodzie winowajcy... młotem, ale i to nie zatrzymało go przed ucieczką. (STORYFUL/x-news)
 • Sztokholm: Ciężarówka wjechała w ludzi. Panika w mieście

  Sztokholm: Ciężarówka wjechała w tłum. Panika w mieście.