Zbigniew Chlebowski

Synonimy:
chlebowski, Chlebowski Zbigniew
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zbigniew Chlebowski (337)

 • Polacy chętniej dają łapówki

  Polacy chętniej dają łapówki

  W 2011 r. policja odnotowała nieznacznie mniej (o 2,4 proc.) przestępstw korupcyjnych niż rok wcześniej. Ale nie ma powodów do zadowolenia, bo są kategorie, w których nastąpił wzrost - stwierdza "Rzeczpospolita".
 • Chlebowski, Celiński, Klich... Czyli "wielcy" pokonani

  Chlebowski, Celiński, Klich... Czyli "wielcy" pokonani

  Chlebowski, Romaszewski, Rokita, Celiński - to tylko krótka lista pokonanych w wyścigu do Senatu, który pozostaje w rękach partii politycznych. Tylko 5 mandatów obejmą ludzie, którzy kandydowali bez politycznego szyldu. 62 fotele zajmą ludzie Platformy, 31 - PiS-u. Dwa mandaty - dla ludowców. Wynik wyborów to fiasko okręgów jednomandatowych.
 • Chlebowski: Poczułem się lepszym człowiekiem

  Chlebowski: Poczułem się lepszym człowiekiem

  Dwa ostatnie lata były dla mnie wyjątkowo trudne. To lata, w których dokonałem weryfikacji postaw ludzi i lata nadziei - powiedział poseł Zbigniew Chlebowski, który oficjalnie ogłosił we wtorek, że wystartuje w wyborach do Senatu.
 • Chlebowski kandyduje do Senatu z własnego komitetu

  Jak poinformowała na swojej stronie internetowej PKW, Zbigniew Chlebowski złożył w sobotę zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego. Chlebowski będzie kandydował z własnego komitetu - Komitetu Wyborczego Wyborców Zbigniewa Chlebowskiego.
 • Zbigniew Chlebowski odszedł z Platformy

  Zbigniew Chlebowski odszedł z Platformy

  Były szef klubu PO Zbigniew Chlebowski zrezygnował z członkostwa w Platformie. Poinformował, że rezygnację złożył 12 sierpnia. Jej uzasadnienie oraz dalsze plany m.in. dotyczące ewentualnego startu w wyborach do Senatu ma przedstawić w najbliższych dniach.
 • Chlebowski nie do poczytania

  Chlebowski nie do poczytania

  Czy CBA zdejmie klauzulę tajności z podsłuchanych rozmów Zbigniewa Chlebowskiego z Ryszardem Sobiesiakiem? "Żadne służby na świecie nie odtajniają swoich materiałów operacyjnych" - odpowiada "Gazecie Wyborczej" rzecznik CBA, Jacek Dobrzyński.
 • "Drzewko" i "Chlebek" powinni zniknąć z polityki

  "Drzewko" i "Chlebek" powinni zniknąć z polityki

  CBA ujawniło jeden z najbardziej patologicznych kontaktów świata biznesu i polityki: branży hazardowej oraz PO - pisze "Rzeczpospolita".
 • PJN: Czy Chlebowski i Drzewiecki znajdą się na listach PO?

  PJN: Czy Chlebowski i Drzewiecki znajdą się na listach PO?

  PJN domaga się, aby premier złożył deklarację, czy Mirosław Drzewiecki i Zbigniew Chlebowski będą kandydowali z list wyborczych PO.
 • Chlebowski: Prawda się obroniła

  Chlebowski: Prawda się obroniła

  Prawda się obroniła; oczyszczono mnie z fałszywych zarzutów; nie mogło być inaczej, bo nigdy nie wywierałem żadnych nacisków na urzędników i funkcjonariuszy publicznych - tak b. szef klubu PO Zbigniew Chlebowski skomentował umorzenie śledztwa w sprawie tzw. afery hazardowej.
 • Afera hazardowa: Schetyna chce być szybko przesłuchany

  Afera hazardowa: Schetyna chce być szybko przesłuchany

  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna wyraził w czwartek nadzieję, że w najbliższych dniach prokuratura przesłucha go ws. tzw. afery hazardowej. Według niego ws. ewentualnego startu Mirosława Drzewieckiego i Zbigniewa Chlebowskiego z list PO nie ma żadnych decyzji.

Filmy - Zbigniew Chlebowski (16)