Zbigniew Boniek

Artykuły - Zbigniew Boniek (1470)

Filmy - Zbigniew Boniek (228)

 • Zbigniew Boniek: Nie zwolnię Paula Sousy. Wideo

  - Na pewno nie zwolnię Paula Sousy. Wręcz przeciwnie, chciałbym, abyśmy mieli w Polsce ze sześciu takich Sousów, którzy uczą piłkarzy odważnej gry w piłkę, a nie tylko defensywy i wybijania po trybunach. Z Sousą mamy nadzieję wygrać awans na MŚ. Polska za mojej kadencji zawsze awansowała na ME i MŚ. Nie stać naszej piłki na opuszczanie takich imprez – powiedział w Gdańsku dziennikarzom prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.
 • Euro 2020. Zbigniew Boniek: Włosi grają nieprawdopodobną piłkę. Wideo

  Zbigniew Boniek rozmawia z dziennikarzami na Polsat Plus Arenie w czasie ostatniego treningu reprezentacji Polski przed meczem że Słowacją. Mówi o faworytach Euro, meczu otwarcia, warunkach przygotowań w Sopocie i Opalenicy oraz spotkaniu z papieżem w Rzymie.
 • Zbigniew Boniek: Mamy nowy ład piłkarski. Wideo

  - Pandemia spowodowała, że mamy trochę nowy ład piłkarski. Chęci, deklaracji wygrywania i presji jest trochę mniej. Kto może wygrać Euro? 14,15, a może nawet 16 drużyn - mówi prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.
 • Prawda Futbolu. Boniek: Krzysztof Piątek się wspaniale wkomponował w kadrę. Wideo

  Roman Kołtoń i prezes PZPN-u Zbigniew Boniek rozmawiają nie tylko o kadrze. Paulo Sousa powołał 26 zawodników na finały Euro 2020. Jak nominacje widzi "Zibi"? Ile waży tytuł mistrza Polski dla Legii? Dlaczego w kadrze na finały ME nie ma nikogo z zespołu Czesława Michniewicza? Jak patrzy na zakończenie kariery przez Łukasza Piszczka? Co dalej z Wisłą, której współwłaścicielem jest Kuba Błaszczykowski? Co z szansami polskich klubów na grupę Ligi Europy, czy Ligi Konferencji - w rundach wstępnych wystartują Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław. Cały odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=tOp27IJN5k4