Zbigniew Boniek

Artykuły - Zbigniew Boniek (1946)

 • Ekstraklasa. 30. kolejka nie zostanie podzielona na dwa dni

  Ekstraklasa. 30. kolejka nie zostanie podzielona na dwa dni

  Ekstraklasa S.A. nie przychyliła się do propozycji Zbigniewa Bońka i PZPN-u, by rozłożyć 30. kolejkę rozgrywek na dwa dni - sobotę i niedzielę - poinformował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie spotkania odbędą się w najbliższą sobotę o 18.
 • Ekstraklasa. Boniek i PZPN wnioskują, by 30. kolejkę rozłożyć na dwa dni

  Ekstraklasa. Boniek i PZPN wnioskują, by 30. kolejkę rozłożyć na dwa dni

  Osiem meczów 30. kolejki zaplanowanych o godz. 18 w najbliższą sobotę to kłopot dla wszystkich: główny nadawca Canal+ Sport nie ma tylu kanałów, by je pokazać, kibice nie mają szans obejrzenia więcej niż jednego spotkania, wozy VAR mogą być obecne tylko na czterech stadionach, powstaje organizacyjne zamieszanie. - Rozłóżmy tę kolejkę na sobotę i niedzielę - proponuje prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.
 • Wybór Orła wszech czasów. Zbigniew Boniek - sylwetka

  Wybór Orła wszech czasów. Zbigniew Boniek - sylwetka

  Jedynymi obok niego Polakami, którzy wygrywali Puchar Europy, byli Józef Młynarczyk i Jerzy Dudek, ale nawet oni nie odgrywali w swych zespołach tak wielkiej roli w najsilniejszym klubie Europy, jaką pełnił w Juventusie Turyn Zbigniew Boniek, który jest mocnym kandydatem na najlepszego polskiego piłkarza wszech czasów w plebiscycie serwisu eurosport.interia.pl i radia RMF FM.
 • Wybierz z nami Najlepszego Orła Wszech Czasów

  Wybierz z nami Najlepszego Orła Wszech Czasów

  Zapraszamy was do udziału w plebiscycie radia RMF FM i serwisu eurosport.interia.pl na wybór Najlepszego Piłkarza Reprezentacji Polski Wszech Czasów! Mamy świadomość, że porównywanie piłkarskich herosów z różnych epok jest trudne i niewymierne. Chcemy, by nasza zabawa miała jednak wymiar popularno-naukowy: niech do każdego od Tatr po Bałtyk dotrze, że polska piłka nie zaczęła się od Roberta Lewandowskiego. Mało tego, ona nie zaczęła się nawet od Orłów Górskiego.
 • Ekstraklasa. Najwyższa Komisja Odwoławcza przywróciła trzy punkty Górnikowi Zabrze

  Ekstraklasa. Najwyższa Komisja Odwoławcza przywróciła trzy punkty Górnikowi Zabrze

  Górnik Zabrze odzyskał trzy punkty. To efekt pozytywnego rozpatrzenia jego odwołania przez Najwyższą Komisję Odwoławczą PZPN.
 • Polska gospodarzem MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Wszyscy głosowali na nas

  Polska gospodarzem MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Wszyscy głosowali na nas

  Kolejny sukces ekipy Zbigniewa Bońka. PZPN otrzymał prawo organizacji mundialu do lat 20. Konkurencja nie była jednak zbyt mocna. Turniej u siebie chciały gościć jeszcze Indie i Peru. - Wszyscy zagłosowali za naszą kandydaturą - powiedział Zbigniew Boniek.
 • Jacek Magiera trenerem reprezentacji Polski U-20

  Jacek Magiera trenerem reprezentacji Polski U-20

  Były trener Legii Warszawa Jacek Magiera został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski U-20. 41-letni szkoleniowiec poprowadzi "Biało-Czerwonych" w mistrzostwach świata w tej kategorii wiekowej, które w 2019 roku rozgrywane będą w Polsce w sześciu miastach.
 • Bojkot MŚ w Rosji? Szef BBN: Będziemy tę sprawę konsultować z sojusznikami

  Bojkot MŚ w Rosji? Szef BBN: Będziemy tę sprawę konsultować z sojusznikami

  Polska rozważa przystąpienie do bojkotu MŚ w Rosji, jeśli taką decyzję podejmie Wielka Brytania w związku z kryzysem na linii Londyn - Moskwa, po próbie otrucia byłego podwójnego szpiega Siergieja Skrapala. - Bojkot MŚ? Będziemy tę sprawę konsultować z sojusznikami - powiedział Marcinowi Zaborskiemu w popołudniowej audycji RMF FM Paweł Soloch - szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
 • Anglicy widzą Polskę w bojkocie MŚ. Prezes PZPN-u Zbigniew Boniek komentuje dla eurosport.interia.pl

  Anglicy widzą Polskę w bojkocie MŚ. Prezes PZPN-u Zbigniew Boniek komentuje dla eurosport.interia.pl

  Po próbie zabójstwa pułkownika GRU Siergieja Skripala, który przeszedł na stronę brytyjską, angielskie media spekulują o prawdopodobnym bojkocie MŚ w Rosji. Bulwarówki „Daily Mail” i „The Sun” widzą nawet Polskę dołączającą do Anglii w bojkocie mundialu. Wszystko wskazuje na to, że to pobożne życzenia części angielskich dziennikarzy.
 • Skandaliczne odebranie punktów Górnikowi. Komisja Ligi wcześniej nie była tak surowa

  Skandaliczne odebranie punktów Górnikowi. Komisja Ligi wcześniej nie była tak surowa

  Z naszej informacji wynika, że od kwietnia 2017 r. Komisji Ligi przedstawiono osiem przypadków prowokacji, pod postacią palenia barw klubu gospodarzy, a jednak organ Ekstraklasy SA dopiero teraz ukarał za to, odjęciem punktów, Górnika Zabrze.

Filmy - Zbigniew Boniek (100)