Zawsze Warto Polsat

Artykuły - Zawsze Warto Polsat (1)

 • Koniec "Zawsze warto". Nie będzie kolejnego sezonu

  Koniec "Zawsze warto". Nie będzie kolejnego sezonu

  Nina Terentiew potwierdziła, że Polsat rezygnuje z serialu "Zawsze warto". Stacja nie zamierza w najbliższym czasie realizować kolejnego sezonu produkcji. Przygotowała za to dla widzów nowy serial. Przebije popularnością "Zawsze warto"?

Filmy - Zawsze Warto Polsat (10)

 • Zawsze warto - Odcinek 21

  Wardecki zgadza się reprezentować brata Ady w sprawie o zabójstwo na stacji benzynowej. Dziewczyna w końcu może być spokojna o swoich bliskich, zaczyna układać sobie życie również z byłym mężem. Sofia, pod naciskiem Sergia, decyduje się zatrudnić w agencji Ewkę. Prosi dziewczynę by, pod jej nieobecność w kraju, miała oko na relację Ady i Kamila. Kobieta nie jest pewna intencji swojego „partnera w interesach”. Marta, wraz ze swoją klientką, zgłasza na Policji sprawę zaginięcia jednej z modelek na jachcie, na którym Anka pracowała jako stewardessa. Kobiety podejrzewają, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Majka zaliczyła debiut na imprezie z okazji otwarcia agencji Brillare, zastała niezwykle entuzjastycznie odebrana przez gości z branży. Dorota nadal waha się czy modeling to dobra droga dla jej córki.
 • Zawsze warto - Odcinek 20

  Sofia - szefowa agencji modelek, w której pracuje Kamil - organizuje wielkie otwarcie Brillare. Do współpracy zaprasza Adę, chce mieć dziewczynę na oku… Kariera Doroty rozwija się w zawrotnym tempie, kobieta dostaje propozycję wyjazdu na miesiąc do centrali banku w Madrycie. Łukasz sięga po drastyczne środki, by uniemożliwić żonie wyjazd w delegację służbową… Marta nieustająco poszukuje adwokata, który mógłby reprezentować w sądzie brata Ady. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy Krzywy zaczyna tracić nadzieję na wyjście z więzienia. Ada postanawia zwrócić się o pomoc do swego największego wroga.
 • Zawsze warto - Odcinek 19

  Dorota wybiera się do Gdańska, by reprezentować bank i przedstawić swój projekt na ważnej konferencji. Łukasz odgrywa rolę wspierającego męża. Jedyną osobą, której udaje się go przejrzeć, jest Ada… Marta nawiązuje nić porozumienia z psychoterapeutą, opiekującym się Antkiem. Mężczyzna staje po jej stronie w sporze z Wardeckimi… Ada spotyka się z Italianem. Jest wściekła, bo powiedział Kamilowi o jej przeszłości. Dziewczyna jest zdziwiona, gdy widzi, że jej były opiekun ma córkę w wieku Doriana. Odkrywa nieznaną twarz mężczyzny.
 • Zawsze warto - Odcinek 18

  Zdjęcia Majki przypadkowo trafiają do agencji modelek i wpadają w oko jej właścicielce. Dorota nie chce się zgodzić by jej nastoletnia córka wchodziła branżę modelingową. Łukasz, chcąc zyskać w oczach Majki, popiera jej ambicje spróbowania sił w wielkim świecie. Italian oferuje Sofii usługi, przypomina o swojej lojalności wobec właścicielki agencji oraz wspomina o wielkim uczuciu, jakie kiedyś łączyło Adę i Kamila. Oferuje, że pod nieobecność Sofii w Polsce może mieć oko na relację Ady i jej byłego. Do kancelarii Marty po raz kolejny przychodzi stewardessa. W biurze zastaje Marka, który oferuje swoją pomoc. Jednak kobiecie bardzo zależy na osobistym kontakcie z Wardecką.