Film - zawodnicy

Artykuły - Zawodnicy (4)

 • Sportowcy w nowym show TVN-u

  Sportowcy w nowym show TVN-u

  Od lutego na antenie telewizji TVN pojawi się polska wersja światowego hitu "Wipeout - Wymiatacze". Na ekstremalnym torze przeszkód zmierzą się cztery drużyny: Polacy, Ukraińcy, Białorusini i połączone siły Czechów i Słowaków. Kto wejdzie w skład polskiej ekipy?
 • "Wipeout" - nowy teletutniej w Polsce

  "Wipeout" - nowy teletutniej w Polsce

  Telewizja TVN pokaże na swojej antenie europejską wersję popularnego teleturnieju "Wipeout", który w Ameryce cieszy się bardzo dużą popularnością. Zawodnicy walczą w nim o pieniądze, pokonując tor przeszkód.
 • Krzysztof Ibisz "Kłamczuchem"

  Krzysztof Ibisz "Kłamczuchem"

  Nowa edycja programu rozrywkowego prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza, w którym toczy się gra oparta na strategii, taktyce i kłamstwach. Widzowie zaś nie tylko kibicują graczom, ale jednocześnie wraz zawodnikami i publicznością w studiu, przez cały czas próbują rozwikłać zagadkę: który spośród graczy oszukuje?
 • Piłkarskie gwiazdy w Bollywood

  Piłkarskie gwiazdy w Bollywood

  Frank Lampard i John Terry - gwiazdy brytyjskiej piłki nożnej zaskoczą swych fanów. Obaj zawodnicy wystąpią obok największych nazwisk kina indyjskiego w najnowszej bollywoodzkiej produkcji. Film ma trafić do kin w przyszłym roku.