mobtech - zawodnicy

Artykuły - Zawodnicy (4)

 • 6110 Navigator czy W850i - ring wolny

  6110 Navigator czy W850i - ring wolny

  Czy warto wybrać Nokię Navigatora czy może muzyczny telefon Sony Ericssona? Oba wyglądają bardzo podobnie, mają wysuwane klapki i identyczną wielkość wyświetlacza. Czy pojedynek między tymi dwoma produktami powie nam, który telefon jest zdecydowanie lepszy?
 • Koniec Nokia Game 2002

  W piątek, 29 listopada, zakończyła się trzecia edycja Nokia Game, w której tym razem zawodnicy zostali wprowadzeni za kulisy branży muzycznej. Gracze wcielali się w początkujący zespół muzyczny, próbujący jak najszybciej zdobyć sławę i wydać pierwszego singla w formacie MMS, który byłby rozsyłany do telefonów komórkowych. Za 'brawa', walutę obowiązującą w Nokia Game, zawodnicy mogli kupować niezbędny sprzęt, wynajmować studia, zatrudniać kompozytorów lub agencje PR - i w ten sposób utorować sobie drogę do sławy. Dodatkowo w kilku rozgrywanych grach on-line zawodnicy mogli popisać się swymi umiejętnościami i zdobyć cenne doświadczenie, potrzebne do rozgrywki finałowej.
 • Nokia Game zakończona

  23 listopada zakończyła się gra Nokia Game (rozpoczęta 3 tygodnie wcześniej), w której uczestniczyło ponad 600 tysięcy graczy z 28 krajów Europy i Środkowego Wschodu. W rozgrywanym on-line finale wzięło udział 25 tysięcy zawodników. W końcowej rozgrywce musieli oni wykonać otrzymane od Genevy zadanie polegające na przesłaniu Dźwięku - serca i duszy gier bezprzewodowych - do wszystkich telefonów komórkowych świata.
 • Ruszyła Nokia Game

  Ponad pół miliona osób z 18 krajów Europy weźmie udział w rozpoczętej dziś Nokia Game - zorganizowanej przez Nokię grze, wykorzystującej wszelkie dostępne media. Pierwszą wskazówkę gracze znajdą dziś wieczorem w telewizji.