Fakty - zawodnicy

Artykuły - Zawodnicy (5)

 • Jak Listkiewicz broni Janasa

  Jak Listkiewicz broni Janasa

  Janas popełnił błędy, ale nie jest błędem trenera to, że nasi czołowi zawodnicy są w bardzo złej formie - uważa Michał Listkiewicz.
 • Najważniejszy mecz

  Najważniejszy mecz

  Spotkanie Polski z Ekwadorem to mecz decydujący o tym, czy mamy szansę wyjść z grupy - mówi Andrzej Strejlau. W Niemczech rusza mundial.
 • Listkiewicz: oby więcej błędów popełnili Anglicy

  Listkiewicz: oby więcej błędów popełnili Anglicy

  Każdy robi błędy; angielski bramkarz robi błędy, angielscy obrońcy robią błędy. Mam nadzieję, że te błędy przytrafią im się dzisiaj - mówi gość RMF Michał Listkiewicz, prezes PZPN. Mecz Polska-Anglia dziś w Chorzowie o godz. 20.30.
 • Michał Listkiewicz gościem Faktów RMF FM

  Wczorajszy mecz Polski z Białorusią w eliminacjach mistrzostw świata w piłce nożnej, który zakończył się wynikiem 1:4, wywołał wielkie emocje. Chociaż polska reprezentacja i tak ma zapewniony awans do finałów MŚ w Korei i Japonii, to dotkliwa porażka w Mińsku na pewno zmartwiła kibiców. O polskim futbolu z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Michałem Listkiewiczem rozmawiał Tomasz Skory, RMF FM.
 • Izrael udzielił hiszpańskim piłkarzom gwarancji bezpieczeństwa

  Izrael zagwarantował bezpieczeństwo hiszpańskim piłkarzom, którzy jutro rozegrają w Tel Awiwie mecz eliminacyjny do mistrzostw świata. Hiszpanie są bardzo zaniepokojeni sytuacją na Bliskim Wschodzie, a szczególnie ostatnim zamachem bombowym w Tel Awiwie, w którym zginęło 20 osób.