zatrzymanie

Artykuły - Zatrzymanie (1412)

 • Zatrzymanie redaktora naczelnego egipskiego portalu informacyjnego

  Zatrzymanie redaktora naczelnego egipskiego portalu informacyjnego

  Egipska policja zatrzymała redaktora naczelnego portalu informacyjnego Masr al-Arabija, Adela Sabrego - podaje w środę EFE. Wcześniej na redakcję nałożono karę grzywny za przedrukowanie artykułu dziennika "New York Times" o wyborach prezydenckich w Egipcie.
 • Zatrzymano wiceprezesa rumuńskiego banku centralnego

  Zatrzymano wiceprezesa rumuńskiego banku centralnego

  Rumuńska prokuratura antykorupcyjna zatrzymała w piątek wiceprezesa banku centralnego Bogdana Olteanu, który jest podejrzany o to, że jako przewodniczący niższej izby parlamentu w 2008 roku przyjął milion euro łapówki.
 • Zabierał pieniądze z kont osób zmarłych. Kierownik banku zatrzymany

  Zabierał pieniądze z kont osób zmarłych. Kierownik banku zatrzymany

  Policja zatrzymała kierownika banku w Sochaczewie, który przywłaszczał sobie pieniądze z lokat należących do osób zmarłych. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 • Aresztowano 31-letniego czołowego polskiego hakera

  Aresztowano 31-letniego czołowego polskiego hakera

  Policjanci z CBŚP i wydziału do walki z cyberprzestępczością KGP zatrzymali 31-letniego hakera, który włamał się do systemu bankowości elektronicznej jednego z banków. Chciał od banku 4 mln złotych okupu. Sprawa ma rozwojowy charakter. Pokrzywdzonych jest kilkadziesiąt osób i firm.
 • Policja: 26 osób zatrzymanych za materiały pedofilskie

  Policja: 26 osób zatrzymanych za materiały pedofilskie

  26 osób, które posiadały i ściągały z internetu materiały o treściach pedofilskich zatrzymali w całej Polsce policjanci. Ośmiu spośród zatrzymanych usłyszało już zarzuty, grozi im nawet do ośmiu lat więzienia.
 • Bił partnerkę siekierą i młotkiem. Jest areszt

  Bił partnerkę siekierą i młotkiem. Jest areszt

  Na trzy miesiące aresztowano 44-latka z Pszowa koło Wodzisławia Śląskiego, który choć usłyszał już wcześniej wyrok za znęcanie się nad rodziną, w sobotę ponownie zaatakował swoją partnerkę. Mężczyzna bił kobietę siekierą i młotkiem. Pomoc wezwała 8-letnia córka. Zatrzymanemu grozi 8 lat więzienia.
 • Zatrzymany b. wiceminister spraw wewnętrznych trafił do szpitala

  Zatrzymany b. wiceminister spraw wewnętrznych trafił do szpitala

  B. wiceminister spraw wewnętrznych Zbigniew R., którego w niedzielę wieczorem zatrzymała w Wielkopolsce policja, trafił w poniedziałek do szpitala. Mężczyzna miał prowadzić samochód w stanie nietrzeźwości, zatrzymać na drodze inne auto oraz oddać kilka strzałów z broni.
 • B. wiceminister spraw wewnętrznych zatrzymany

  B. wiceminister spraw wewnętrznych zatrzymany

  Policja zatrzymała b. wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Zbigniewa R. W niedzielę wieczorem miał prowadzić samochód pod wpływem alkoholu oraz posługiwać się bronią.
 • Ukryli narkotyki w proszku do prania

  Ukryli narkotyki w proszku do prania

  Policjanci z Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o wprowadzanie do obrotu i posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Narkotyki były ukryte w proszku do prania. Wygląd oraz stan skupienia może wskazywać na to, że z amfetaminy takiej jakości, po ostatecznej obróbce, można by było wyprodukować do 180 tysięcy porcji. Za to przestępstwo zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
 • Rosja: Dwie członkinie Pussy Riot zatrzymane w Soczi

  Rosja: Dwie członkinie Pussy Riot zatrzymane w Soczi

  Dwie członkinie rosyjskiej grupy punkrockowej Pussy Riot Nadieżda Tołokonnikowa i Maria Alochina zostały we wtorek zatrzymane przez rosyjską policję, gdy spacerowały po Soczi - poinformowała na Twitterze jedna z zatrzymanych. Twierdzi, że policja użyła siły.

Filmy - Zatrzymanie (12)

 • Mały kierowca "zatrzymany" przez policję. Skończyło się na upomnieniu

  Policjant zatrzymał do "kontroli" małego kierowcę w zabawkowym samochodzie. Funkcjonariusz z Orlando to ojciec małej Talynn, który w ten sposób postanowił ubarwić zabawę przed domem. (STORYFUL/x-news)
 • Czy każdy może zatrzymać osobę na gorącym uczynku?

  Na czym polega i jak prawidłowo dokonać obywatelskiego ujęcia? Czy każdy może zatrzymać osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa? Rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka i jego żona insp. Izabela Ciarka zatrzymali w Krakowie pijanego kierowcę. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Bohaterskie zachowanie pasażera. Pomógł zatrzymać złodzieja

  Burmistrz Treviso publicznie pochwalił pasażera kolei, który pomógł policji zatrzymać uciekającego mężczyznę. Złodziej próbował zgubić funkcjonariuszy wbiegając na stację kolejową, ale w tunelu prowadzącym na perony drogę zagrodził mu jeden z przechodniów. (STORYFUL/x-news)
 • Dzielny policjant z drogówki

  Policjant z chińskiej drogówki bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Kiedy jeden z kierowców zmienił pasy w niedozwolony sposób, postanowił zatrzymać go za wszelką cenę. Nagranie z kamer miejskich pokazuje go, leżącego na dachu jadącego samochodu. W końcu stróżowi prawa udało się rozbić szyberdach i zmusić kierowcę do zjechania na pobocze, po czym go aresztował. Odważnemu policjantowi nic się nie stało.