zastrzyki

Artykuły - Zastrzyki (15)

 • RMF 24: Pigułka z kolcami zastąpi zastrzyk?

  RMF 24: Pigułka z kolcami zastąpi zastrzyk?

  Naukowcy z MIT i Massachusetts General Hospital (MGH) mają pomysł, jak pomóc osobom, które boją się zastrzyków lub tym, które muszą podawać sobie zastrzyki bardzo często, na przykład chorym na cukrzycę. Skonstruowali pastylkę z kolcami, która może uwolnić lek dopiero po dotarciu do jelit. Jak piszą na łamach czasopisma "Journal of Pharmaceutical Sciences", przeprowadzone na świniach testy prototypowej pigułki przyniosły bardzo obiecujące wyniki.
 • Nowe metody walki z migreną

  Nowe metody walki z migreną

  Wypróbowałaś wiele sposobów na bóle głowy, ale żaden z nich nie przyniósł ci ulgi? Oto najnowsze zabiegi, które uwolnią cię od dolegliwości.
 • Wylecz mięśniaki bez operacji

  Wylecz mięśniaki bez operacji

  Już nie musisz obawiać się zabiegu. W pokonaniu guzków pomogą tabletki.
 • Nowe metody leczenia mięśniaków, które zastąpią operację

  Nowe metody leczenia mięśniaków, które zastąpią operację

  Masz mięśniaki? Nie musisz się bać zabiegu. Niektóre można usunąć nawet lekami.
 • 22-latka dba o zdrowie zastrzykami

  22-latka dba o zdrowie zastrzykami

  Młoda gwiazda pop Rita Ora wspomaga zdrowie zalecanymi przez Madonnę zastrzykami.
 • Zastrzyk z NBP nie pomoże!

  - Zaledwie po trzech miesiącach br. deficyt budżetowy wynosi już 20 mld zł, czyli blisko 60 proc. planu na cały rok. Jeśli dochody skarbu państwa spadną, tegoroczny deficyt może przekroczyć zakładane ramy - alarmuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • Złoty dostaje zastrzyk adrenaliny

  Po dynamicznym osłabieniu się, zyskiwać zaczął również złoty, ale tutaj pomocną dłoń wyciągnął NBP oraz BKG, które interweniowały na rynku. Moment do samej interwencji był dobry, gdyż globalny sentyment się poprawił, ale skutek wydaje się nadzwyczaj mizerny.
 • Przyjmuje hormon seksu

  Przyjmuje hormon seksu

  Brytyjski wokalista Robbie Williams dwa razy w tygodniu przyjmuje zastrzyki z testosteronem - donoszą wyspiarskie media.
 • Gigantyczny zastrzyk zabije deflację?

  Gigantyczny zastrzyk zabije deflację?

  Japonia przeznaczy 81 mld USD na kolejny plan pomocowy dla gospodarki. Teraz pieniądze mają powstrzymać kraj przed... ponowną recesją. To czwarty taki plan od września 2008 r. - w sumie rząd wrzucił do gospodarki 326 mld USD.
 • Kredyt studencki - tani zastrzyk gotówki

  Kredyt studencki - tani zastrzyk gotówki

  Jest sposób na najtańszy na rynku zastrzyk gotówki dla młodego człowieka pobierającego naukę w szkole wyższej. Państwo może pożyczyć studentowi 30 tysięcy złotych na bardzo preferencyjnych warunkach, a spłaty zażąda dopiero po dwóch latach od zakończenia edukacji. Chętni na tanią pożyczkę mają czas do 15 listopada. Od przybytku głowa nie boli, od nadmiaru pieniędzy też nie, zwłaszcza podczas studiów. Książki, kursy edukacyjne, mieszkanie, wyżywienie, dojazdy, imprezy. Opłat bez liku, zawartość portfela jest ograniczona . Student bez problemu zagospodaruje 600 złotych miesięcznie, zresztą bank nie będzie go rozliczać z wydatków.