zastrzelenie

Artykuły - Zastrzelenie (11)

 • Zamieszki po zastrzeleniu przez policję 69-latka

  Zamieszki po zastrzeleniu przez policję 69-latka

  Piątą dobę policjanci i strażacy walczą z zamieszkami na przedmieściach Sztokholmu. W zamieszkałych głównie przez imigrantów dzielnicach dochodzi do gwałtownych starć i podpaleń. Powodem było zastrzelenie przez policję 69-letniego mężczyzny.
 • USA: Aresztowano nastolatka podejrzanego o zastrzelenie 5 ludzi

  Policja stanu Nowy Meksyk aresztowała nastolatka, podejrzewanego o zastrzelenie podczas weekendu pięciu osób koło miasta Albuquerque - podały w niedzielę władze. W sobotę w nocy w podmiejskim domu znaleziono zastrzelonych dwoje dorosłych i troje dzieci.
 • Afganistan: Czterech żołnierzy NATO zastrzelonych przez policjantów

  Czterech żołnierzy Międzynarodowych Sił Wspierania Bezpieczeństwa (ISAF) zostało w niedzielę nad ranem zastrzelonych na południu Afganistanu najprawdopodobniej przez afgańskich policjantów - poinformowało dowództwo ISAF.
 • Tragiczny wypadek w zoo. "Zastrzelenie tygrysa niesłuszne"

  Nie cichną komentarze po tragicznym wypadku w zoo w Kolonii na zachodzie Niemiec. W miniony weekend tygrys syberyjski zaatakował tam jedną z pracownic. Kobieta nie przeżyła, a zwierzę, które uciekło z klatki zostało zastrzelone przez dyrektora ogrodu. Obrońcy zwierząt twierdzą, że niesłusznie.
 • 19-letni raper został zastrzelony

  19-letni raper został zastrzelony

  Amerykański raper Lil Phat nie żyje. Hiphopowiec został zastrzelony.
 • Obama: Zastrzelenie czarnego 17-latka tragedią

  Obama: Zastrzelenie czarnego 17-latka tragedią

  Prezydent USA Barack Obama nazwał tragedią zastrzelenie przez białego ochroniarza czarnego 17-letniego Trayvona Martina i wezwał śledczych do dokładnego zbadania okoliczności śmierci nastolatka. Incydent z 26 lutego wywołał oburzenie w USA.
 • Francja: Policja ujęła podejrzanego o zastrzelenie Polaka

  Francuska policja osadziła wczoraj w areszcie mężczyznę, który jest oskarżony o zabicie Polaka na ulicy w podparyskiej miejscowości Pantin - podał dziennik "Le Parisien". Według konsulatu RP w Paryżu, 43-letnia ofiara przebywała od dawna we Francji.
 • 18-latek podejrzany o zastrzelenie rodziców i sióstr

  Podejrzanym o zastrzelenie w piątek dwojga małżonków oraz dwóch ich córek w miasteczku Eislingen w niemieckiej Badenii-Wirtembergii jest 18-letni syn i brat ofiar - poinformowała policja.
 • 100 tys. dol. za... zabicie Kennedy'ego

  100 tys. wirtualnych dolarów za zastrzelenie Kennedy’ego - to nowa propozycja szkockich programistów dla miłośników gier komputerowych. Warunek jest jeden - wszystko musi być zgodne z historią. Premiera gry zbiegła się w czasie z 41. rocznicą tego historycznego wydarzenia. Można ją ściągnąć z internetu za 10 dolarów. Szkoccy programiści pracowali nad grą 7 miesięcy. Opierali się głównie na archiwalnych informacjach dotyczących zamachu w Dallas. Ich zdaniem gra je
 • C-Murder: Wznowienie procesu

  C-Murder: Wznowienie procesu

  Corey "C-Murder" Miller, młodszy brat Mastera P, stanie ponownie przed sądem. Raper skazany został rok temu za zastrzelenie nastolatka w nocnym klubie. Sędzia zapowiedział wznowienie procesu, uznając po wniosku obrońców Millera, iż prokurator zataił pewne fakty związane z zeznaniami naocznych świadków.