zastój

Artykuły - Zastój (33)

 • Izba Zbożowo-Paszowa: Zastój w handlu zbożem

  Izba Zbożowo-Paszowa: Zastój w handlu zbożem

  Rolnicy nie chcą sprzedawać zboża, dlatego przetwórcy kupują ziarno głównie od firm handlowych - informuje Izba Zbożowo-Paszowa. Zdaniem tej organizacji, rolnicy raczej nie powinni liczyć na wzrost cen ziarna.
 • Wakacyjny zastój na liście sprzedaży

  Wakacyjny zastój na liście sprzedaży

  Pierwsza czwórka bez zmian i tylko jedna nowość w pierwszej dwudziestce Oficjalnej Listy Sprzedaży.
 • 4 sposoby na zastój

  4 sposoby na zastój

  Do zastoju pokarmu dochodzi w wyniku niedokładnego opróżniania piersi przez dziecko. Zbagatelizowanie zatkanych przewodów mlecznych może doprowadzić do zapalenia a nawet ropnia piersi... Co robić, by do tego nie dopuścić?
 • Nieleczone zapalenie

  Nieleczone zapalenie

  Często mam zastoje pokarmu. Przeczytałam, że czasem takie problemy kończą się powstaniem ropnia. Co to za dolegliwość?
 • Jak leczyć zapalenie piersi?

  Jak leczyć zapalenie piersi?

  Wśród mam krążą różne opowieści o sposobach radzenia sobie z tą dolegliwością. Większość metod nie jest, niestety, właściwa. Sprawdź, co naprawdę złagodzi uciążliwy ból i zmniejszy stan zapalny.
 • Jak leczyć zapalenie piersi?

  Jak leczyć zapalenie piersi?

  Wśród mam krążą różne opowieści o sposobach radzenia sobie z tą dolegliwością. Większość metod nie jest, niestety, właściwa. Sprawdź, co naprawdę złagodzi uciążliwy ból i zmniejszy stan zapalny.
 • Pomysły deweloperów na wakacyjny zastój

  Pomysły deweloperów na wakacyjny zastój

  Wymarzona wycieczka, wygranie Mundialu, urządzenie kuchni czy promocje cenowe. Deweloperzy robią wszystko, by zainteresować swoją ofertą potencjalnych klientów. Zwłaszcza w wakacje, gdzie popyt na mieszkania jest nieco mniejszy, ale konkurencja nie śpi.
 • Przedświąteczny zastój na giełdach

  Dziś na rynkach akcji nie mieliśmy zbyt wielu emocji. Inwestorów nie pobudziły do działania żadne dane, płynące z gospodarki.
 • Groźna nakręcająca się spirala

  Groźna nakręcająca się spirala

  Sytuacja na światowych rynkach skłania do spekulacji na temat oddziaływań kryzysu na polską gospodarkę. Na temat sytuacji w branży budownictwa wypowiada się Radosław Górski, dyrektor Oddziału Centralnego BUDIMEKSU Dromeksu S.A.
 • Mieszkania tańsze już o 20 proc.

  Mieszkania tańsze już o 20 proc.

  Trwający od kilku miesięcy zastój na rynku nieruchomości zaowocował w grudniu dalszymi spadkami cen mieszkań oferowanych do sprzedaży na rynku wtórnym w największych miastach Polski. Jak wynika z analizy serwisu Oferty.net ich miesięczna skala była największa w Gdańsku - sięgnęła 7,8%. Wyraźnie spadły też oczekiwania sprzedających mieszkania w Białymstoku i Łodzi - w grudniu średnie ceny ofertowe były tam niższe od listopadowych odpowiednio o 6,5 i 4,3%.