zasłony

Artykuły - Zasłony (5)

 • Zasłony zaciemniające do mieszkania – czym się kierować podczas wyboru?

  Zasłony zaciemniające do mieszkania – czym się kierować podczas wyboru?

  Wybierając zasłony do salonu, sypialni czy innych pomieszczeń najczęściej kierujemy się ich wzorem i kolorystyką. Warto jednak zwrócić również uwagę na ich materiał, a dokładniej jego grubość. Blackout, czyli zasłony zaciemniające mogą okazać się niezwykle trafnym wyborem. Mają one wiele zalet, od funkcjonalności po szeroki wybór modnych wzorów i kolorów. Odpowiednio dobrane, doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu i pokoju.
 • Wybieramy firany do salonu - porady ekspertki

  Wybieramy firany do salonu - porady ekspertki

  Firany pełnią funkcję dekoracyjną, ale są również bardzo praktyczną osłoną okna, czy to przed słońcem czy wzrokiem sąsiadów. Aby wybrać odpowiednie, należy zastanowić się nad wyborem tkaniny, a także nad sposobem, w jaki osłaniać będzie ona okno. No i przede wszystkim dopasować je do stylu naszego pomieszczenia.
 • Chemiczna kąpiel

  Chemiczna kąpiel

  Zasłony prysznicowe z PCV zawierają wiele szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych, które mogą uwalniać się do powietrza.
 • Ikea wycofuje miliony zasłon okiennych

  Ikea wycofuje w USA ponad 3 miliony okiennych żaluzji i rolet w reakcji na wypadek dziecka, które omal nie udusiło się sznurem takiej zasłony - poinformowała Komisja ds. Bezpieczeństwa Artykułów Konsumpcyjnych.
 • Byki w zasłonie dymnej

  Mało klarownie sytuacja kształtowała się na rynku eurodolara we wtorkowej sesji.

Filmy - Zasłony (1)