zaskoczenie

Artykuły - Zaskoczenie (531)

 • Było zaskoczenie, pytanie - co dalej

  Trzy miesiące - mniej więcej tyle minęło od słynnego czerwcowego wystąpienia Bena Bernanke. Tak długo inwestorzy wyczekiwali na posiedzenie FED, które zakończyło się w środę. Tym razem zaskoczenie było ogromne. Według wielu komentatorów FED stracił swoją wiarygodność. Zmieniła się też sytuacja na rynku. Pytanie - na jak długo?
 • Dlaczego dzieci lubią opowieści z dreszczykiem?

  Dlaczego dzieci lubią opowieści z dreszczykiem?

  Dorosłym wydaje się, że najlepsze są te bajki, w których wszyscy się kochają. Ale dzieciom takie opowieści szybko się nudzą. Im więcej (i gorzej) się dzieje, tym lepiej!
 • Biernacki: Jestem zaskoczony dymisją Bondaryka

  Członek komisji ds. służb specjalnych Marek Biernacki powiedział, że jest zaskoczony momentem decyzji premiera w sprawie przyjęcia dymisji szefa ABW Krzysztofa Bondaryka. Biernacki powiedział, że odwołanie szefa ABW nie było opiniowane przez sejmową komisję.
 • Saryusz-Wolski o Pokojowej Nagrodzie Nobla: To wielkie zaskoczenie

  Saryusz-Wolski o Pokojowej Nagrodzie Nobla: To wielkie zaskoczenie

  Pokojowa Nagroda Nobla dla UE przypomina, że UE to bezprecedensowe przedsięwzięcie pokojowe. Nagrodę powinni wspólnie odebrać szefowie unijnych instytucji Martin Schulz, Jose Manuel Barroso i Herman Van Rompuy - ocenił w piątek europoseł Jacek Saryusz-Wolski.
 • Fed nie powinien zaskoczyć inwestorów

  Zgodnie z oczekiwaniami środowa sesja przebiegała w dość sennej atmosferze w oczekiwaniu na posiedzenie FOMC, po którym nikt nie spodziewa się radykalnych decyzji. Powszechne oczekiwania obejmują potwierdzenie zobowiązania do utrzymania niskich stóp procentowych do końca 2014 r.
 • Piotr Kupicha i Marcin Kindla: Szwedzka wiktoria

  Piotr Kupicha i Marcin Kindla: Szwedzka wiktoria

  Duet Piotr Kupicha i Marcin Kindla zwyciężył na Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w szwedzkim mieście Karlshamn. - Wielkie zaskoczenie, duża radość i po raz pierwszy od lat Polska na szczycie - komentuje dla nas Piotr Kupicha.
 • Battlefield 4 zapowiedziany... przez przypadek?

  Battlefield 4 zapowiedziany... przez przypadek?

  Co prawda dla większości z was nie będzie to żadne zaskoczenie, ale i tak warto napisać, że Battlefield 4 powstaje. Electronic Arts napisało o tym "przy okazji".
 • "Zaskoczyło od razu"

  "Zaskoczyło od razu"

  - Wnosi swój styl, wolę i energię - tak gitarzysta grupy Queen Brian May zachwala wokalistę Adama Lamberta, z którym legendarna brytyjska formacja wystąpi po raz pierwszy w Polsce.
 • Zaskoczenie. Toyota wraca do rajdów. Z Yarisem S2000

  Zaskoczenie. Toyota wraca do rajdów. Z Yarisem S2000

  Zespół Toyoty po ponad dziesięciu latach przerwy, w sezonie 2013 wróci na rajdowe trasy.
 • Politycy pozytywnie zaskoczyli inwestorów

  Europejskim przywódcom udało się zaskoczyć inwestorów, sądząc po skali reakcji na głównych rynkach. Jednakże, można odnieść wrażenie, że w większym stopniu wynika to z bardzo niskich oczekiwań przed samym szczytem aniżeli innowacyjności i skuteczności przedstawionych rozwiązań.

Filmy - Zaskoczenie (14)

 • Jechali autem po zalanych drogach i zauważyli... aligatora

  W piątek (12.07) mieszkańcy Mississippi odczuli skutki sztormu Barry. Drogi w Woveland zostały zalane i trudno było się po nich przemieszczać. Problem mogły przysporzyć też zwierzaki. Na filmie wideo widać aligatora przemieszczającego się po drodze. (STORYFUL/x-news)
 • Pies aż nie wierzy, że dostał „z liścia” od kota!

  Całe szczęście, że właścicielka tej uroczej parki miała przy sobie telefon! Mina psa, który dostał z tzw. „liścia” od kota była zdecydowanie warta uwiecznienia na nagraniu. Zobaczcie sami! Czy zdziwił się dlatego, że do tej pory byli najlepszymi kumplami? (STORYFUL/x-news)
 • Urocza 4-letnia rowerzystka zaskoczyła kierowcę ciężarówki

  4-letnia Rhoda wraz ze swoją rodziną podróżowała ulicami Jedburgh w Szkocji, gdy nagle weszła w uroczą interakcję z kierowcą ciężarówki. Dziewczynka, która jechała za plecami swojego taty na doczepianym rowerze dla dziecka, w pewnym momencie podziękowała mężczyźnie poprzez uniesienie kciuka. W ten sposób okazała swoją wdzięczność kierowcy, który długo zwlekał, aby wyprzedzić rodzinę w bezpiecznej odległości. Wszystko uwieczniła kamera go-pro zamontowana na rowerze. (STORYFUL/x-news)
 • Kierowca i pasażerowie samochodu nie ukrywali zaskoczenia

  Kobieta wracająca z synem do domu była w trakcie jazdy świadkiem niecodziennego zjawiska. Kierowca, jadąc drogą w Jacksonville, niespodziewanie wyprzedził... skuter wodny. Był on przystosowany do jazdy po asfalcie, ale mimo to podróżni nie ukrywali zaskoczenia. (STORYFUL/x-news)