zaskoczenie

Artykuły - Zaskoczenie (531)

 • Było zaskoczenie, pytanie - co dalej

  Trzy miesiące - mniej więcej tyle minęło od słynnego czerwcowego wystąpienia Bena Bernanke. Tak długo inwestorzy wyczekiwali na posiedzenie FED, które zakończyło się w środę. Tym razem zaskoczenie było ogromne. Według wielu komentatorów FED stracił swoją wiarygodność. Zmieniła się też sytuacja na rynku. Pytanie - na jak długo?
 • Dlaczego dzieci lubią opowieści z dreszczykiem?

  Dlaczego dzieci lubią opowieści z dreszczykiem?

  Dorosłym wydaje się, że najlepsze są te bajki, w których wszyscy się kochają. Ale dzieciom takie opowieści szybko się nudzą. Im więcej (i gorzej) się dzieje, tym lepiej!
 • Biernacki: Jestem zaskoczony dymisją Bondaryka

  Członek komisji ds. służb specjalnych Marek Biernacki powiedział, że jest zaskoczony momentem decyzji premiera w sprawie przyjęcia dymisji szefa ABW Krzysztofa Bondaryka. Biernacki powiedział, że odwołanie szefa ABW nie było opiniowane przez sejmową komisję.
 • Saryusz-Wolski o Pokojowej Nagrodzie Nobla: To wielkie zaskoczenie

  Saryusz-Wolski o Pokojowej Nagrodzie Nobla: To wielkie zaskoczenie

  Pokojowa Nagroda Nobla dla UE przypomina, że UE to bezprecedensowe przedsięwzięcie pokojowe. Nagrodę powinni wspólnie odebrać szefowie unijnych instytucji Martin Schulz, Jose Manuel Barroso i Herman Van Rompuy - ocenił w piątek europoseł Jacek Saryusz-Wolski.
 • Fed nie powinien zaskoczyć inwestorów

  Zgodnie z oczekiwaniami środowa sesja przebiegała w dość sennej atmosferze w oczekiwaniu na posiedzenie FOMC, po którym nikt nie spodziewa się radykalnych decyzji. Powszechne oczekiwania obejmują potwierdzenie zobowiązania do utrzymania niskich stóp procentowych do końca 2014 r.
 • Piotr Kupicha i Marcin Kindla: Szwedzka wiktoria

  Piotr Kupicha i Marcin Kindla: Szwedzka wiktoria

  Duet Piotr Kupicha i Marcin Kindla zwyciężył na Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w szwedzkim mieście Karlshamn. - Wielkie zaskoczenie, duża radość i po raz pierwszy od lat Polska na szczycie - komentuje dla nas Piotr Kupicha.
 • Battlefield 4 zapowiedziany... przez przypadek?

  Battlefield 4 zapowiedziany... przez przypadek?

  Co prawda dla większości z was nie będzie to żadne zaskoczenie, ale i tak warto napisać, że Battlefield 4 powstaje. Electronic Arts napisało o tym "przy okazji".
 • "Zaskoczyło od razu"

  "Zaskoczyło od razu"

  - Wnosi swój styl, wolę i energię - tak gitarzysta grupy Queen Brian May zachwala wokalistę Adama Lamberta, z którym legendarna brytyjska formacja wystąpi po raz pierwszy w Polsce.
 • Zaskoczenie. Toyota wraca do rajdów. Z Yarisem S2000

  Zaskoczenie. Toyota wraca do rajdów. Z Yarisem S2000

  Zespół Toyoty po ponad dziesięciu latach przerwy, w sezonie 2013 wróci na rajdowe trasy.
 • Politycy pozytywnie zaskoczyli inwestorów

  Europejskim przywódcom udało się zaskoczyć inwestorów, sądząc po skali reakcji na głównych rynkach. Jednakże, można odnieść wrażenie, że w większym stopniu wynika to z bardzo niskich oczekiwań przed samym szczytem aniżeli innowacyjności i skuteczności przedstawionych rozwiązań.

Filmy - Zaskoczenie (7)

 • Frankowski o rywalach: Zaskoczyć Greków

  Czego spodziewają się "Biało-czerwoni" po Grekach i Rosjanach? - Grecja to niewygodny rywal; dobrze byłoby ich zaskoczyć, na przykład strzałem z dystansu - mówi Tomasz Frankowski, podkreślając, że o starciu z Rosjanami Polacy zaczną myśleć dopiero po meczu otwarcia.
 • "Opozycja jest zaskoczona exposé"

  "Opozycja uwierzyła we własną propagandę i dlatego jest totalnie zaskoczona tym exposé" - powiedział Jacek Rostowski.
 • "Zaskoczyła mnie ta nominacja"

  Nominowana do Telekamery 2010 w kategorii: MUZYKA Ewa Farna pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej w czeskiej części Śląska, dlatego - sprawiedliwie - śpiewa po polsku i po czesku. Ma dopiero 16 lat, a na swoim koncie aż pięć płyt! Najnowsza ma się ukazać w Polsce wiosną 2010 roku.
 • Świat może cię zaskoczyć!

  A czy i czym zaskoczył podróżnika, Piotra Śliwińskiego? Zobaczcie!