Zasada przyjemności (serial)

Artykuły - Zasada przyjemności (serial) (7)

 • Międzynarodowy sukces serialu "Zasada przyjemności"

  Międzynarodowy sukces serialu "Zasada przyjemności"

  Serial „Zasady przyjemności" w reżyserii Dariusza Jabłońskiego otrzymał Platinium REMI Award w kategorii "telewizyjny miniserial" międzynarodowego Festiwalu Filmowego WorldFest w Houston.
 • Karel Roden o serialu Canal+ "Zasada przyjemności": To mogłoby się zdarzyć

  Karel Roden o serialu Canal+ "Zasada przyjemności": To mogłoby się zdarzyć

  "Zasada przyjemności" to nowy serial, który od 9 czerwca można oglądać na Canal+. Jedną z głównych ról w produkcji gra znany czeski aktor Karel Roden. "Chcę, aby publiczność uwierzyła, że to mogłoby się zdarzyć, nie jest całkowicie zmyślone" - mówi aktor.
 • Startuje serial "Zasada przyjemności"

  Startuje serial "Zasada przyjemności"

  O policyjnym śledztwie w sprawie trzech zabójstw popełnionych w Warszawie, Odessie i Pradze opowiada serial kryminalny "Zasada przyjemności" w reż. Dariusza Jabłońskiego. Premiera polsko-ukraińsko-czeskiej koprodukcji już 9 czerwca na antenie Canal+.
 • Małgorzata Buczkowska jako kobieta-łobuz

  Małgorzata Buczkowska jako kobieta-łobuz

  Pełnokrwista, wielowymiarowa, silna kobieta - taka jest postać policjantki Marii, którą Małgorzacie Buczkowskiej przyszło grać w serialu kryminalnym "Zasada przyjemności". Aktorka jest głównym filarem produkcji, której akcja rozgrywa się w Warszawie, Odessie i Pradze.
 • "Zasada przyjemności": Nowy polski serial od 9 czerwca

  "Zasada przyjemności": Nowy polski serial od 9 czerwca

  Trzy zabójstwa. Trzy miasta (Warszawa, Praga, Odessa). Jedno śledztwo. Nowy serial kryminalny "Zasada przyjemności" to polsko-czesko-ukraińska koprodukcja, zrealizowana z wielkim rozmachem, która zadebiutuje w telewizji 9 czerwca.
 • "Zasada przyjemności": Nowy serial kryminalny Canal+ od 9 czerwca

  "Zasada przyjemności": Nowy serial kryminalny Canal+ od 9 czerwca

  Małgorzata Buczkowska, Robert Gonera, Urszula Grabowska, Piotr Machalica oraz Magdalena Boczarska - między innymi te gwiazdy pojawią się w nowym serialu kryminalnym Canal+ "Zasada przyjemności". Dwa pierwsze odcinki premierowo będzie można obejrzeć w niedzielę, 9 czerwca, oczywiście w Canal+.
 • "Zasada przyjemności": Premiera jeszcze przed wakacjami

  "Zasada przyjemności": Premiera jeszcze przed wakacjami

  ​"Zasada przyjemności" to zrealizowany z rozmachem międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji CANAL+. Zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy twórcy, a na ekranie będzie można zobaczyć plejadę polskich gwiazd. Światowa premiera, także w jakości 4K, w CANAL+ jeszcze przed wakacjami.

Zdjęcia - Zasada przyjemności (serial) (4)

 • film.interia.pl
  "Zasada przyjemności"
 • film.interia.pl
  "Zasada przyjemności"
 • film.interia.pl
  "Zasada przyjemności"
 • film.interia.pl
  "Zasada przyjemności"

Filmy - Zasada przyjemności (serial) (1)

 • "Zasada przyjemności": Oficjalny zwiastun

  Serial "Zasada przyjemności" to nowa produkcja Canal+. Premierowe dwa odcinki zostaną wyemitowane w Canal+ w niedzielę, 9 czerwca. Serial "Zasada przyjemności" zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy twórcy, a na ekranie będzie można zobaczyć wiele polskich gwiazd. W rolach głównych występują artyści z trzech krajów: dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego Małgorzata Buczkowska ("Fuga", "Volta", "Jestem twój"), czeski aktor Karel Roden ("Krucjata Bourne'a", "Blade: Wieczny łowca II") i gwiazda ukraińskiego kina Sergey Strelnikow. W pozostałych rolach pojawią się m.in. Robert Gonera, Dawid Czupryński, Mirosław Baka, Urszula Grabowska, Piotr Machalica oraz Magdalena Boczarska i Mirosław Haniszewski.