zarzuty

Synonimy:
zarzury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zarzuty (1071)

 • Zarzuty wobec szefa Samsung Electronics

  Zarzuty wobec szefa Samsung Electronics

  Lee Kun-hee, szef Samsung Electronics został uznany za osobę podejrzaną o korzystanie z rachunków bankowych prowadzonych na cudze dane. Wartość rachunków oszacowana została na 368 mln dolarów - podał w czwartek Reuters.
 • Zarzuty dla zatrzymanych przez CBA dwóch osób za wyłudzenie 2 mln zł na program antywirusowy

  Zarzuty dla zatrzymanych przez CBA dwóch osób za wyłudzenie 2 mln zł na program antywirusowy

  CBA zatrzymało dwie osoby podejrzewane o wyłudzenie ponad 2 mln zł dotacji na program antywirusowy - dowiedziała się PAP. Wykonany program był atrapą, nie działał - wynika z ustaleń śledczych. Zatrzymanym w Prokuraturze Okręgowej w Krakowie postawiono zarzuty korupcyjne.
 • B. szefowie Bogdanki prawomocnie uniewinnieni od zarzutów korupcji

  Byli szefowie kopalni Bogdanka (LWB) są już prawomocnie uniewinnieni od zarzutów przyjmowania wysokich łapówek przy zawieraniu kontraktów na sprzęt i usługi w górnictwie od przedstawicieli firmy Voest-Alpine Technika Górnicza i Tunelowa. Jednym z oskarżonych był wieloletni prezes Bogdanki Stanisław S.
 • Prezes Airbusa odpiera zarzuty austriackiej prokuratury

  Prezes Airbusa odpiera zarzuty austriackiej prokuratury

  Prezes koncernu EADS (Airbus) Thomas Enders skrytykował w czwartek prowadzone przeciwko niemu w Austrii dochodzenie w związku z podejrzeniami o praktyki korupcyjne przy dostawach myśliwców Eurofighter.
 • Prokuratorskie zarzuty w sprawie Skarbca

  Prokuratorskie zarzuty w sprawie Skarbca

  165 osób z prokuratorskimi zarzutami, 62 tysiące pokrzywdzonych już przesłuchano, kolejni czekają w kolejce. Śledztwo w sprawie Skarbca i Pomocnej Pożyczki z każdym miesiącem rozrasta się i już kilkukrotnie przerasta postępowanie w sprawie Amber Gold. Wiadomo już, że skończy się najwcześniej w przyszłym roku.
 • Polkomtel i Play mają zarzuty wobec ministra administracji

  Polkomtel i Play mają zarzuty wobec ministra administracji

  O zbadanie konstytucyjności projektu rozporządzenia MAC mającego na celu szybsze zakończenie trwającej od pół roku aukcji, która ma rozdysponować częstotliwości LTE, służące do budowy sieci szybkiego internetu - apelują Polkomtel i Play w liście do prezydenta Andrzeja Dudy.
 • Nowe zarzuty dla szefów SKOK Wołomin

  Nowe zarzuty dla szefów SKOK Wołomin

  Rozszerzono zarzuty dla szefów SKOK Wołomin, podejrzanych o gigantyczne wyłudzenia na szkodę tej instytucji. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, prokuratura zarzuciła Mariuszowi G. i Mateuszowi G. wyłudzenie prawie pół miliarda złotych.
 • Kraków: Zarzuty za oblanie obrazu Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach

  Kraków: Zarzuty za oblanie obrazu Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach

  Zarzut złośliwego przeszkadzania w uroczystościach religijnych, publicznego znieważenia przedmiotów czci religijnej i obrazy uczuć religijnych postawiła prokuratura Ilonie R., która w niedzielę oblała cieczą obraz Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach i relikwie św. Faustyny.
 • Były szef Art-B znowu ma kłopoty. Usłyszał zarzut prania pieniędzy

  Były szef Art-B znowu ma kłopoty. Usłyszał zarzut prania pieniędzy

  Były właściciel spółki Art-B Bogusław B. dostał zarzut "prania brudnych pieniędzy". Stołeczny sąd na wniosek prokuratuy aresztował na trzy miesiące B. oraz Macieja W. - drugiego podejrzanego w tej sprawie.
 • B. wiceszef MSWiA Zbigniew R. z zarzutami

  B. wiceszef MSWiA Zbigniew R. z zarzutami

  Były wiceszef MSWiA Zbigniew R. usłyszał zarzuty prowadzenia auta pod wpływem alkoholu oraz kierowania gróźb karalnych z użyciem broni palnej - informuje TVN 24. Magdalena Mazur-Prus z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu poinformowała także, iż w przypadku byłego wiceministra zostało zastosowane poręczenie majątkowe w wysokości 35 tys. zł, jeśli Zbigniew R. zapłaci tę kwotę, nie zostanie zatrzymany.

Filmy - Zarzuty (2)

 • Jest akt oskarżenia przeciwko prezesowi Najwyższej Izby Kontroli

  Prokuratura Krajowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko prezesowi NIK Krzysztofowi Kwiatkowskiemu. Obejmuje on też byłego posła, Jana B., oraz kontrolera w rzeszowskiej delegaturze Najwyższej Izbie Kontroli, Pawła A. - Krzysztofowi Kwiatkowskiemu zarzucono cztery przestępstwa nadużycia władzy, polegające na wpływie na postępowania konkursowe dyrektora delegatury NIK w Łodzi, wicedyrektora delegatury NIK w Rzeszowie, dyrektora departamentu środowiska NIK, oraz podżeganie do przekroczenia uprawnień i nadużycia władzy przez wiceprezesa NIK - wyjaśnia Ewa Bialik z Prokuratury Krajowej. (TVN24/x-news)
 • Jakie zarzuty dla Misiaka?

  Gościem Kontrwywiadu RMF FM był prokurator krajowy Edward Zalewski.