żart

Artykuły - żart (126)

Filmy - żart (66)

 • Genialnie wkręciła swojego chłopaka. Co tak naprawdę wykluło się z jajka?

  Emma Oliver wymyśliła spektakularny dowcip dla swojego chłopaka. Do przygotowania żartu potrzebowała tylko pustej skorupki jajka. Przekonała swojego partnera, że zaraz wykluje się pisklę. A co tak naprawdę się pojawiło?
 • Młody chłopak do opalania używa... WD 40. Czy na pewno?

  W trakcie opalania trzeba zadbać o odpowiednią ochronę skóry. Wie o tym Dion, 25-latek z angielskiego Gainsborough. Do posmarowania prawej nogi użył klasycznego olejku do opalania. Na lewą przygotował coś specjalnego!
 • Zabawna sytuacja na wodą. Koledzy wycieli mu żart

  Mężczyzna z filmu padł ofiarą żartu wyciętego przez kolegów. Mężczyźni umówili się, że gdy śmiałek wskoczy do wody, od razu za nim powędruje... pokarm dla ryb. Kiedy pływak znalazł się w samym centrum rybiej stołówki, przerażony szybko wydostał się na brzeg. Jak wam się podoba?
 • Koledzy robią sobie żart z pana młodego

  Ten mężczyzna, tuż przed ślubem z niecierpliwością czekał na wybrankę swojego serca. Stojąc w garniturze, wyobrażał sobie, że już za chwilę jego ramienia dotknie delikatna dłoń przyszłej żony. I wszystko szło zgodnie z planem. Ramię narzeczonego zostało w pewnym momencie dotknięte i zaczął się on powoli obracać, licząc na rozpościerający się przed oczami cudowny widok... Zobaczcie tylko, czy o taki dokładnie mu chodziło.