zarost

Artykuły - Zarost (20)

 • Braun: Wróć do codzienności w dobrym stylu

  Braun: Wróć do codzienności w dobrym stylu

  Wakacje dobiegły końca i czas pomyśleć o powrocie do codzienności. Potraktuj to jako wyzwanie! Warto wprowadzić kilka drobnych zmian i nawyków. Dobrym pomysłem będzie nowa fryzura, kilka nowych ubrań, a może nawet zmiana sposobu stylizacji zarostu.
 • Test Braun BT3040

  Test Braun BT3040

  Braun BT3040 to uniwersalny trymer do zarostu, który jest dostępny w sklepach w bardzo dobrej cenie. To urządzenie, które docenią użytkownicy i z krótkimi, i z długimi brodami. Przekonajcie się sami w naszym teście.
 • Test Philips OneBlade Pro QP6510

  Test Philips OneBlade Pro QP6510

  Jedno ostrze do przycinania i stylizacji zarostu? Z Philips OneBlade Pro QP6510 już jest to możliwe. Co tak naprawdę potrafi ten nietypowy trymer? Odpowiedź znajdziecie w naszym teście.
 • Braun prezentuje nowe zestawy do stylizacji i strzyżenia

  Braun prezentuje nowe zestawy do stylizacji i strzyżenia

  Braun zaprezentował nowe, wielofunkcyjne zestawy do stylizacji i strzyżenia, które pozwolą mężczyznom pełniej zadbać o siebie.
 • 5 najlepszych stylizacji brody

  5 najlepszych stylizacji brody

  Na przestrzeni wieków broda stała się symbolem męskości i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Nie istnieje jedno rozwiązanie, czy złoty środek jeśli chodzi o brodę - męski zarost może mieć różne kształty i rozmiary.
 • Akademia stylizacji zarostu, czyli broda idealna

  Akademia stylizacji zarostu, czyli broda idealna

  W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane ze strony mężczyzn, marka Philips jako ekspert w pielęgnacji zarostu, postanowiła stworzyć projekt dotyczący stylizacji męskiego zarostu. W ramach powołanej właśnie Akademii stylizacji zarostu Philips będzie edukował, doradzał i pokazywał, jak krok po kroku, mając odpowiednie produkty, osiągnąć zamierzony efekt stylizacji.
 • Broda (znowu) modna

  Broda (znowu) modna

  Aktor Ben Affleck, piosenkarz Woodkid i bejsbolista Josh Reddick to mężczyźni, dla których maszynka do golenia przestała być potrzebna. Panowie coraz częściej rezygnują z gładkiej twarzy. Bujny zarost wraca do łask!
 • Konkurs - zostań testerem golarek Philips

  Konkurs - zostań testerem golarek Philips

  Dbałość o wygląd to już obowiązek każdego mężczyzny. Oczywiście, nie ma co przesadzać, ale czasy, gdy wystarczył grzebień i golarka, już dawno odeszły do lamusa.
 • Dobrego kandydata na ojca poznasz po...

  Dobrego kandydata na ojca poznasz po...

  Zarost mężczyzny ma wpływ na to, w jaki sposób oceniają go inni. Okazuje się, że brodaci panowie postrzegani są, jako zdrowsi i mający większe umiejętności rodzicielskie.
 • Nie dostał Oscara, ale...

  Nie dostał Oscara, ale...

  Australijski aktor Hugh Jackman musiał pogodzić się z oscarową przegraną, lecz w wyścigu po tytuł posiadacza najlepszego zarostu wśród celebrytów okazał się bezkonkurencyjny! Gwiazdor wyprzedził w plebiscycie takich brodaczy, jak George Clooney i Ben Affleck.

Filmy - Zarost (3)