zarobki

Synonimy:
pensje, płaca płace wynagrodzenia wynagrodzenie zarob zarobe zarobek zarobk
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zarobki (6494)

Filmy - Zarobki (81)

 • Wynagrodzenia będą rosły wolniej?

  Firmy nie wytrzymają tak wysokiej dynamiki wzrostu płac. W grudniu 2019 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o 6,2% r/r i wyniosło 5604,25 zł.
 • Czy to już koniec dużych wzrostów wynagrodzeń za pracę?

  Ostatnie dwa lata, to wzrost wynagrodzeń o 7 proc. rocznie. Czego można spodziewać się w tym roku? Jak podaje GUS, w grudniu 2019 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o 6,2% r/r i wyniosło 5604,25 zł.
 • Zarobki kobiet i stres mężczyzn

  Według badań amerykańscy mężczyźni uważają, że kobieta powinna wnosić do budżetu domowego około 40%; jeśli mniej – niektórzy mogą mieć żal, a jeśli więcej – czują się poniżeni. Jak w Polsce wyglądają relacje finansowe kobiet i mężczyzn? Czy mężczyzn stresują zarobki partnerek? O tym rozmawiali ekspertka ds. zachowań społecznych i konsumenckich kobiet Katarzyna Pawlikowska oraz analityk i autor bloga ekonomicznego Paweł Cymcyk. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czego się uczyć, by dobrze zarabiać w przyszłości?

  Świat zmienia się szybko, coraz trudniej przewidzieć nam przyszłe realia. Mimo tej niepewności eksperci zgodnie przyznają, że na niektóre zawody w przyszłości z pewnością warto zwrócić uwagę już dzisiaj. Jakie zawody będą popularne? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział trener rozwoju osobistego Tomasz Biernacki. (Dzień Dobry TVN/x-news)