Fakty - zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (10)

 • Na zaręczyny pierścień Karoliny

  Na zaręczyny pierścień Karoliny

  Zmienia się sceneria i oprawa zaręczyn - twierdzi "Dziennik Polski". Zamiast tradycyjnego pierścionka ze złota, srebra lub platyny, przyszli małżonkowie coraz częściej wkładają sobie na palec obrączkę z wygrawerowanymi liliami, nazywaną "pierścieniem Karoliny".
 • Szwecja: Zaręczyny księżniczki Madeleine

  Szwecja: Zaręczyny księżniczki Madeleine

  Szwedzka księżniczka Madeleine, córka króla Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii, zaręczyła się z długoletnim przyjacielem Jonasem Bergstroemem - ogłosił we wtorek szwedzki dwór królewski.
 • Oświadczyny na dworcu kolejowym

  Amerykanin oświadczył się narzeczonej w holu nowojorskiego dworca kolejowego Grand Central - poinformował Reuters.
 • Odrzuciła oświadczyny, więc ją podpalił

  Na karę 20 lat więzienia skazał sąd w podparyskim Bobigny 28-letniego Pakistańczyka, który przed ponad trzema laty podpalił swoją byłą partnerkę, ponieważ ta nie chciała wyjść za niego za mąż - informują francuskie media.
 • Oświadczyny w dżungli, ślub w powietrzu

  Oświadczyny w dżungli, ślub w powietrzu

  Brytyjska para wzięła ślub w przestworzach. Może nie byłoby w tym nic aż tak dziwnego - gdyby nie fakt, że panna młoda i pan młody byli przywiązani do skrzydeł dwóch lecących obok siebie samolotów, 300 metrów nad ziemią.
 • Oświadczyny, których nikt się nie spodziewał

  Oświadczyny to dość wyjątkowy moment. Nawet w standardowych warunkach (droga restauracja i bukiet róż) wywołują niemałe emocje. Co jednak, gdy nasza druga połówka prosi nas o rękę na łamach porannej prasy?
 • Wyszłam za mąż - zaraz wracam

  Wyszłam za mąż - zaraz wracam

  Wyszłam za mąż, zaraz wracam - śpiewała Ewa Bem w popularnej ongiś piosence. I choć miał to być żart, problem wcale zabawny nie jest. Ponad 30 proc. zawartych Polce małżeństw się rozpada.
 • 83-letni senator ogłosił zaręczyny

  83-letni amerykański senator Daniel Inouye ogłosił, że się zaręczył i że zamierza się ożenić.
 • Pingwin pomógł w oświadczynach

  Pingwin pomógł w oświadczynach

  23-letnią pannę Vicky Small o rękę, na oczach kilkudziesięciu gości ogrodu zoologicznego w Walii prosli wspólnie 27-letni Kevin oraz pingwin o imieniu Fluffy.
 • Henryk Martenka: Oświadczyny czas zacząć...

  Henryk Martenka: Oświadczyny czas zacząć...

  Władza uchwaliła prawo. Prawo, jak wiemy, służy władzy, by mogła trwać jak najdłużej. Dlatego prawo bywa twarde, choć zdarza się, że bywa głupie. Jednak z prawem się nie dyskutuje, tylko je przestrzega.