InteriaTV - zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Zaręczyny (37)

 • Pilot oświadczył się swojej dziewczynie. To była niespodzianka

  Te oświadczyny możemy uznać za udane! Pewien pilot postanowił wykorzystać swoje nietypowe umiejętności i oświadczyć się swojej dziewczynie... w przestworzach. W trakcie wydawałoby się zwyczajnego lotu zasymulował awarię silnika i wręczył siedzącej obok wybrance serca instrukcję, która krok po kroku, opisywała procedurę działania w kryzysowej sytuacji. Instrukcja jednak zawierała coś jeszcze. Dwa ostatnie punkty to już najważniejsze pytania w życiu zakochanych. Zobaczcie sami, jaki był finał!
 • Oświadczyny jakich jeszcze nie widzieliście

  Mężczyzna pracujący w Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych wpadł na bardzo oryginalny pomysł. Wykorzystując swoje znajomości zwrócił się do Departamentu Policji w Norwood, aby policjanci zatrzymali jego samochód, podczas gdy jechał ze swoją dziewczyną. Jego narzeczona Hailey nie wiedziała o tym, że Grant miał w kieszeni pierścionek zaręczynowy. Chwila grozy zakończyła się happy endem. Funkcjonariusze kazali wyjść pasażerom z samochodu i wtedy Grant oświadczył się Hailey, która była bardzo zaskoczona. Kobieta powiedziała: tak! Para pobrała się dwa dni później. (STORYFUL/x-news)
 • Sprytnie zorganizowana niespodzianka na weselu. Zobaczcie sami

  Bliski znajomy panny młodej chciał wykorzystać ich imprezę do tego, aby się oświadczyć swojej partnerce. Oglądajcie.
 • Wyjątkowe zaręczyny… Tłum gości oszalał

  Teksas, Stany Zjednoczone. Wyjątkowe zaręczyny, które odbyły się na weselu. Wszystko za sprawą panny młodej, która spiskowała ze swoim bratem. Namówiła już go kilka miesięcy temu aby podczas jej przyjęcia oświadczył się swojej ukochanej. Ten się trochę wahał, ale ostatecznie się zgodził. Natomiast jego wybranka nie miała żadnych wątpliwości! (STORYFUL/x-news)
 • Wielka niespodzianka na weselu. Tego nikt się nie spodziewał

  Panna młoda miała przygotowaną niespodziankę dla jednego z gości weselnych. Była to jej dobra przyjaciółka. Zobaczcie sami.
 • Weselna niespodzianka. Tego dnia nie zapomni

  Świeżo upieczona panna młoda podczas momentu rzucania bukietem, wiedziała co zaraz się stanie. Poproszona przez najlepszego przyjaciela zorganizowała niespodziankę, którą jedna z druhen zapamięta do końca życia. Zobaczcie sami.
 • Najpiękniejsza kobieta świata skradła serce byłej gwiazdy NFL

  Tim Tebow, były gracz futbolu amerykańskiego, zaręczył się! Wybranką serca niedawnej gwiazdy NFL jest była Miss Universe, Demi-Leigh Nel-Peters. Modelka z Republiki Południowej Afryki sięgnęła po tytuł najpiękniejszej w 2017 roku. O zaręczynach Tebow poinformował kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. (Agencja TVN/x-news)
 • Bał się to zrobić na powierzchni. Nietypowe oświadczyny

  Mężczyzna bał się oświadczyć swojej kobiecie i nie wiedział jak to zrobić. Wpadł po czasie na genialny pomysł. Zobaczcie sami.
 • Oświadczyny na boisku. Futbolista usłyszał "tak"?

  Futbolista Mercer University z Macon w stanie Georgia postanowił wykorzystać spotkanie swej drużyny na... oświadczyny. David May zaangażował w pomysł klubowego spikera, a gdy ten zapytał przez mikrofon, czy na boisku towarzyszy mu dziewczyna, czy może już narzeczona, zawodnik klęknął i pokazał ukochanej Sophie pierścionek, a po chwili usłyszał "tak". (STORYFUL/x-news)
 • Niezapomniane oświadczyny. Wszystko dzięki... matce

  Tych oświadczyn długo nie zapomną. Wszystko przez matkę, która była razem z nimi i nieświadomie skradła całe show. Zobaczcie sami.