zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (366)

Filmy - Zaręczyny (32)

 • Weselna niespodzinka. Tego dnia nie zapomni

  Świeżo upieczona panna młoda podczas momentu rzucania bukietem, wiedziała co zaraz się stanie. Poproszona przez najlepszego przyjaciela zorganizowała niespodziankę, którą jedna z druhen zapamięta do końca życia. Zobaczcie sami.
 • Najpiękniejsza kobieta świata skradła serce byłej gwiazdy NFL

  Tim Tebow, były gracz futbolu amerykańskiego, zaręczył się! Wybranką serca niedawnej gwiazdy NFL jest była Miss Universe, Demi-Leigh Nel-Peters. Modelka z Republiki Południowej Afryki sięgnęła po tytuł najpiękniejszej w 2017 roku. O zaręczynach Tebow poinformował kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. (Agencja TVN/x-news)
 • Bał się to zrobić na powierzchni. Nietypowe oświadczyny

  Mężczyzna bał się oświadczyć swojej kobiecie i nie wiedział jak to zrobić. Wpadł po czasie na genialny pomysł. Zobaczcie sami.
 • Oświadczyny na boisku. Futbolista usłyszał "tak"?

  Futbolista Mercer University z Macon w stanie Georgia postanowił wykorzystać spotkanie swej drużyny na... oświadczyny. David May zaangażował w pomysł klubowego spikera, a gdy ten zapytał przez mikrofon, czy na boisku towarzyszy mu dziewczyna, czy może już narzeczona, zawodnik klęknął i pokazał ukochanej Sophie pierścionek, a po chwili usłyszał "tak". (STORYFUL/x-news)