zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (357)

Filmy - Zaręczyny (20)

 • Klęknął, wyjął pierścionek i... upuścił go do rzeki

  Po czterech latach związku Seth Dixon postanowił oświadczyć się swojej partnerce. Zabrał ją w jej ulubione miejsce - na kładkę do Loose Park w Kansas City. Po pięknej przemowie klęknął na jedno kolano, wyjął zaręczynowy pierścionek i... upuścił go do rzeki. Jak później tłumaczył, w chwili oświadczyn był bardzo zestresowany i trzęsły mu się ręce. Przyjaciele obecni podczas oświadczyn ruszyli parze z pomocą i próbowali szukać pierścionka w wodzie. Niestety, ten nigdy się nie odnalazł. (STORYFUL/x-news)
 • Oświadczyny, których nigdy nie zapomną

  Para znajdowała się na ulicach Filadelfii po wygranym przez ich drużynę Super Bowl czyli mistrzostwa w futbolu amerykańskim. Kiedy znajdowali się przed budynkiem ratusza mężczyzna postanowił uklęknąć i poprosić dziewczynę o rękę. Kibice widząc całe zdarzenie, zaczęli wspólnie świętować.
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się

  Najbardziej popularna show-biznesowa para na świecie zdecydowała się na rozwód. Co skłoniło Angelinę do podjęcia takiego kroku?
 • Odzyskała słuch. Pierwsza rzecz, którą usłyszała to...

  Podczas zakładania implantu słuchowego pacjentom towarzyszą niewyobrażalne emocje. Kiedy Andrea Diaz pierwszy raz w życiu usłyszała głosy swój oraz swoich najbliższych, ogarnęła ją niewysłowiona radość. Wydawałoby się, że ten dzień nie mógłby skończyć się dla niej lepiej, jednakże to nie był koniec wrażeń. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką dziewczyna usłyszała z ust jej chłopaka, było wyznanie miłości i prośba o rękę.