zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (187)

Filmy - Zaręczyny (38)

 • Oświadczyny jakich jeszcze nie widzieliście

  Mężczyzna pracujący w Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych wpadł na bardzo oryginalny pomysł. Wykorzystując swoje znajomości zwrócił się do Departamentu Policji w Norwood, aby policjanci zatrzymali jego samochód, podczas gdy jechał ze swoją dziewczyną. Jego narzeczona Hailey nie wiedziała o tym, że Grant miał w kieszeni pierścionek zaręczynowy. Chwila grozy zakończyła się happy endem. Funkcjonariusze kazali wyjść pasażerom z samochodu i wtedy Grant oświadczył się Hailey, która była bardzo zaskoczona. Kobieta powiedziała: tak! Para pobrała się dwa dni później. (STORYFUL/x-news)
 • Sprytnie zorganizowana niespodzianka na weselu. Zobaczcie sami

  Bliski znajomy panny młodej chciał wykorzystać ich imprezę do tego, aby się oświadczyć swojej partnerce. Oglądajcie.
 • Wyjątkowe zaręczyny… Tłum gości oszalał

  Teksas, Stany Zjednoczone. Wyjątkowe zaręczyny, które odbyły się na weselu. Wszystko za sprawą panny młodej, która spiskowała ze swoim bratem. Namówiła już go kilka miesięcy temu aby podczas jej przyjęcia oświadczył się swojej ukochanej. Ten się trochę wahał, ale ostatecznie się zgodził. Natomiast jego wybranka nie miała żadnych wątpliwości! (STORYFUL/x-news)
 • Niecodzienne zdarzenie na trasie Vuelta a Espana. Kolarz oświadczył się swojej partnerce. Wideo

  Ten dzień przeszedł do historii hiszpańskiego wyścigu Vuelta a Espana. Jadący w zespole Burgos-BH, Jesus Ezquerra, postanowił oświadczyć się swojej partnerce na 72 km przed metą. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.