zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (189)

Filmy - Zaręczyny (39)

 • Pilot oświadczył się swojej dziewczynie. To była niespodzianka

  Te oświadczyny możemy uznać za udane! Pewien pilot postanowił wykorzystać swoje nietypowe umiejętności i oświadczyć się swojej dziewczynie... w przestworzach. W trakcie wydawałoby się zwyczajnego lotu zasymulował awarię silnika i wręczył siedzącej obok wybrance serca instrukcję, która krok po kroku, opisywała procedurę działania w kryzysowej sytuacji. Instrukcja jednak zawierała coś jeszcze. Dwa ostatnie punkty to już najważniejsze pytania w życiu zakochanych. Zobaczcie sami, jaki był finał!
 • Oświadczyny jakich jeszcze nie widzieliście

  Mężczyzna pracujący w Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych wpadł na bardzo oryginalny pomysł. Wykorzystując swoje znajomości zwrócił się do Departamentu Policji w Norwood, aby policjanci zatrzymali jego samochód, podczas gdy jechał ze swoją dziewczyną. Jego narzeczona Hailey nie wiedziała o tym, że Grant miał w kieszeni pierścionek zaręczynowy. Chwila grozy zakończyła się happy endem. Funkcjonariusze kazali wyjść pasażerom z samochodu i wtedy Grant oświadczył się Hailey, która była bardzo zaskoczona. Kobieta powiedziała: tak! Para pobrała się dwa dni później. (STORYFUL/x-news)
 • Sprytnie zorganizowana niespodzianka na weselu. Zobaczcie sami

  Bliski znajomy panny młodej chciał wykorzystać ich imprezę do tego, aby się oświadczyć swojej partnerce. Oglądajcie.
 • Wyjątkowe zaręczyny… Tłum gości oszalał

  Teksas, Stany Zjednoczone. Wyjątkowe zaręczyny, które odbyły się na weselu. Wszystko za sprawą panny młodej, która spiskowała ze swoim bratem. Namówiła już go kilka miesięcy temu aby podczas jej przyjęcia oświadczył się swojej ukochanej. Ten się trochę wahał, ale ostatecznie się zgodził. Natomiast jego wybranka nie miała żadnych wątpliwości! (STORYFUL/x-news)