zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (360)

Filmy - Zaręczyny (24)

 • piłkarz strzelił gola i usłyszał "tak"

  Aleksander Biełow, zawodnik Torpedo Miass, otworzył wynik w meczu trzeciej ligi rosyjskiej z Uralcem Niżny Tagił. Zamiast tradycyjnej cieszynki Rosjanin chwycił bukiet kwiatów oraz pierścionek i podbiegł do swojej dziewczyny. Wybranka serca przyjęła oświadczyny, co spotkało się z żywiołową reakcją trybun. Biełow miał potrójne powody do radości, bo Torpedo ostatecznie wygrało 6:2. (STORYFUL/x-news)
 • Piękno przyrody i wzruszające oświadczyny. Nagle stało się to...

  Piękno przyrody i wzruszające oświadczyny - piękniej być nie może. Niestety w tym przypadku coś poszło nie tak. Oglądajcie do końca!
 • Mama przyjmuje oświadczyny, a synek…

  Kevin Przytula z pewnością nie tak wyobrażał sobie oświadczyny. Chociaż jego dziewczyna zgodziła się wyjść za niego za mąż, to romantyczna scena została zakłócona przez synka kobiety. Chłopczyk nie zważając, co robią dorośli w pewnym momencie ściąga spodnie i zaczyna sikać. Narzeczeni orientują się jednak, gdy jest już „po wszystkim”, a całe zdarzenie wywołuje u nich rozbawienie. (STORYFUL/x-news)
 • Najpierw oczepiny, potem pierścionek

  Prawie na każdym weselu odbywają się oczepiny. Podczas nich panna młoda rzuca bukietem ślubnym lub welonem. Zgodnie z tradycją, panienka, która złapie atrybut ślubny, pierwsza wyjdzie za mąż. Bohaterka materiału nie sądziła, że złapie bukiet i... narzeczonego. Jak zareagowała na oświadczyny? (STORYFUL/x-news)