zarabianie

Artykuły - Zarabianie (392)

 • TOP 3 najbardziej dochodowe gry w 2018 roku

  TOP 3 najbardziej dochodowe gry w 2018 roku

  Rok 2018 to okres niesłychanie dobrej passy dla gier cyfrowych i – szerzej ujmując – całej branży rozrywki interaktywnej. Dzięki licznym zmianom dynamiczny rynek gier nieustannie ewoluuje i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie jego rozwój miał ulec spowolnieniu. W czym tkwi sukces tejże branży i jakie gry przyniosły w ubiegłym roku największe zyski?
 • Oto najbardziej absurdalne sposoby zarabiania pieniędzy

  Oto najbardziej absurdalne sposoby zarabiania pieniędzy

  Jedzenie przed internetową kamerką? Handel wirtualnymi przedmiotami? Testowanie łóżek? Opisane poniżej historie pokazują, że w dzisiejszym świecie możemy zarobić pieniądze niemal na wszystkim, a jedyną barierą, która może stanąć na drodze do fortuny, jest wyobraźnia.
 • Firmom będzie łatwiej zarabiać na innowacjach. Mogą liczyć na wsparcie ARP i NCBR

  Firmom będzie łatwiej zarabiać na innowacjach. Mogą liczyć na wsparcie ARP i NCBR

  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Agencja Rozwoju Przemysłu ułatwią firmom zarabianie na najlepszych innowacjach. Dzięki współpracy tych dwóch instytucji przedsiębiorcy będą mogli liczyć na wsparcie od wczesnego etapu prac badawczo-rozwojowych po komercjalizację swoich pomysłów. Z projektu już skorzystał krakowska firma GRC Technologie, kolejne projekty są w trakcie analiz.
 • Wspólne inwestycje - sposób na zarabianie dla każdego

  Wspólne inwestycje - sposób na zarabianie dla każdego

  Nie każdego stać na to, by samodzielnie kupić udziały w perspektywicznym przedsiębiorstwie albo obligacje rządu dynamicznie rozwijającego się egzotycznego kraju. Jednak jeśli wielu indywidualnych inwestorów połączy siły, razem staną się wpływowym graczem na rynku. Nic dziwnego, że produkt finansowy oferujący takie rozwiązanie zrobił furorę. Fundusze inwestycyjne mają już ponad 240 lat i są jedną z najpopularniejszych form długoterminowego inwestowania.
 • Ceny akcji spadają, a ty... zarabiasz!

  Ceny akcji spadają, a ty... zarabiasz!

  Będzie można zarabiać na krótkiej sprzedaży, ale musisz uważać za naruszenie przepisów grozi kara do 10 mln zł.
 • Patent na zarabianie

  Patent na zarabianie

  Pracownicy uczelni mieli sprzedawać swoje wynalazki i badania naukowe na wolnym rynku. Pomysł nie spodobał się rektorom szkół wyższych - informuje "Metro".
 • Putin podniósł sobie pensję, bo zarabiał za mało

  Putin podniósł sobie pensję, bo zarabiał za mało

  Prezydent Rosji dał sobie i premierowi podwyżkę. Władimir Putin podpisał dziś dekret o podwyższeniu wynagrodzenia dla siebie i Dmitrija Miedwiediewa.
 • Putin zarabia najmniej na Kremlu

  Putin zarabia najmniej na Kremlu

  Władimir Putin zadeklarował w oświadczeniu majątkowym najniższy przychód ze wszystkich urzędników swojej kancelarii.
 • Rynek pracy kobiet w Polsce

  Rynek pracy kobiet w Polsce

  Kobiety w 2012 roku zarabiały mniej. Mediana ich zarobków kształtowała się na poziomie 3500 zł, podczas gdy mężczyźni otrzymywali wynagrodzenie w wysokości 4500 zł brutto – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.
 • Najlepiej zarabiające wokalistki

  Najlepiej zarabiające wokalistki

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie najbardziej kasowych żeńskich gwiazd muzyki pop.