zapasy

Artykuły - Zapasy (593)

 • Trener kadry Krajewski powołał 12 zapaśniczek na zgrupowanie w Wałczu

  Trener kadry Krajewski powołał 12 zapaśniczek na zgrupowanie w Wałczu

  Trener reprezentacji Polski w zapasach kobiet Piotr Krajewski powołał 12 zawodniczek na rozpoczynające się 13 czerwca zgrupowanie w Wałczu. Liczba jego uczestniczek może się zwiększyć.
 • W Krakowie otworzono nowoczesne Centrum Zapaśnicze

  W Krakowie otworzono nowoczesne Centrum Zapaśnicze

  Klub Sportowy Bieżanowianka Kraków został gospodarzem nowo wybudowanego Centrum Zapaśniczego. Koszt inwestycji, której realizację rozpoczęto w 2018 roku, to blisko 12 milionów złotych. - To jest jedno z najlepszych centrów zapaśniczych w Polsce - ocenił prezes klubu Mirosław Boryczko.
 • Tokio 2020. Kwalifikacyjne turnieje zapaśnicze wiosną 2021

  Tokio 2020. Kwalifikacyjne turnieje zapaśnicze wiosną 2021

  Olimpijskie turnieje kwalifikacyjne w zapasach zostaną rozegrane wiosną 2021 - poinformowała światowa federacja. Pierwotnie miały się one odbyć w tym roku, ale z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa wszystkie niemal zawody zostały odwołane.
 • Jak przeżyć stan wyjątkowy? Porady doświadczonych

  Jak przeżyć stan wyjątkowy? Porady doświadczonych

  - Nie wykupujcie papieru toaletowego, przygotujcie się na nudę - podpowiadają mieszkańcy Republiki Vanuatu. To, co my przeżywamy z powodu pandemii, dla nich jest sytuacją niemal codzienną. Częste klęski żywiołowe sprawiają bowiem, że zamknięte sklepy, przerwy w pracy i przymusowa izolacja to tam norma.
 • Tokio 2020. Turnieje kwalifikacyjne w zapasach przełożone

  Tokio 2020. Turnieje kwalifikacyjne w zapasach przełożone

  Zapaśnicze turnieje kwalifikacyjne do igrzysk olimpijskich w Tokio zostały przełożone, ale jeszcze nie ustalono nowych terminów. Pierwotnie europejskie zawody miały się odbyć w przyszłym tygodniu w Budapeszcie, a światowe pod koniec kwietnia w Sofii.
 • Jenny Fransson przyłapana na dopingu

  Jenny Fransson przyłapana na dopingu

  Szwedzkie radio poinformowało o pozytywnym wyniku testu antydopingowego u 32-letniej zapaśniczki Jenny Fransson.
 • Zapaśnik Dominik Sikora nie żyje

  Zapaśnik Dominik Sikora nie żyje

  Dominik Sikora, zapaśnik poznańskiego klubu Sobieski, nie żyje. Sportowiec zmarł najprawdopodobniej w wyniku ciężkiego pobicia. Policja szuka sprawców. Głos zabrał prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.
 • MŚ w zapasach. Gadżijew powalczy o brąz, Rybicki odpadł w repesażach

  Magommedmurad Gadżijew powalczy o brązowy medal w wadze 70 kg zapaśniczych mistrzostw świata w stylu wolnym w kazachskim Nursułtanie. W repesażach w kategorii 74 kg odpadł Kamil Rybicki.
 • MŚ w zapasach. Klasyk Michalik piąty w kategorii 97 kg

  MŚ w zapasach. Klasyk Michalik piąty w kategorii 97 kg

  Tadeusz Michalik (Sobieski Poznań) uplasował się na piątym miejscu w kategorii 97 kg w stylu klasycznym w rozgrywanych w kazachskim Nursułtanie zapaśniczych mistrzostw świata. Dzięki temu zdobył dla "Biało-Czerwonych" kwalifikację do turnieju olimpijskiego w Tokio.
 • Zapaśnik Tajmazow straci drugi złoty medal olimpijski z powodu dopingu

  Zapaśnik Tajmazow straci drugi złoty medal olimpijski z powodu dopingu

  Zapaśnik Artur Tajmazow straci drugie olimpijskie złoto z powodu dopingu - poinformował MKOl. Uzbekowi startującemu w kategorii 120 kg w stylu wolnym odebrano teraz medal londyńskich igrzysk, a dwa lata temu pozbawiono go tego wywalczonego w Pekinie.

Filmy - Zapasy (11)