zapas

Artykuły - Zapas (12)

 • Ceny ropy blisko 9-miesięcznego maksimum, bo spadają jej zapasy

  Ropa naftowa na giełdzie paliw w Nowym Jorku jest notowana blisko 9-miesięcznego maksimum z powodu spadku jej zapasów w USA - podają maklerzy. Baryłka ropy West Texas Intermediate, w dostawach na lipiec, na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 98,36 USD, po spadku ceny o 8 centów.
 • Ropa tanieje, bo rosną jej zapasy w USA

  - Ropa naftowa na giełdzie paliw w Nowym Jorku tanieje, bo rosną jej zapasy w USA - podają maklerzy. Baryłka ropy West Texas Intermediate, w dostawach na lipiec, na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 94,72 USD, po spadku o 66 centów.
 • Ceny ropy spadają, bo spodziewany jest wzrost zapasów

  Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają, bo spodziewany jest wzrost jej zapasów - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na lipiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 95,67 USD, po spadku o 10 centów.
 • Ceny ropy spadają, bo rosną zapasy

  Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają, bo rosną zapasy benzyny w USA. Słabsze od oczekiwań były dane o PMI z Chin - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na lipiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 93,52 USD, po spadku o 76 centów.
 • Ceny ropy rosną, a jej zapasy są coraz wyższe

  Jorku rosną, choć jej zapasy w USA są coraz wyższe - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na czerwiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 95,41 USD, po wzroście o 24 centy.
 • Ceny ropy w Nowym Jorku spadają z powodu rosnących zapasów

  Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają z powodu rosnących zapasów surowca w USA - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na czerwiec na giełdzie paliw NYMEX jest wyceniana na 95,92 USD.
 • Ceny ropy spadają bo zapasy rosną

  Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają. Zapasy surowca w USA rosną - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na czerwiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 96,49 USD, po spadku o 13 centów.
 • Ceny ropy spadają z powodu zapasów

  Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają z powodu oczekiwanego wzrostu zapasów surowca w USA - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na czerwiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 95,31 USD, po spadku o 85 centów.
 • Autogaz zdrożeje na zapas

  Autogaz zdrożeje na zapas

  Podwyżka to efekt zmian w przepisach. Ustawa o zapasach obowiązkowych może wejść w życie przed wakacjami i będzie kosztowała firmy paliwowe dodatkowo 200 mln zł rocznie. Te odbiją sobie nowe koszty na klientach.
 • Ceny ropy rosną po spadku zapasów benzyny w USA

  Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku rosną po spadku zapasów benzyny w USA - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na czerwiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 91,96 USD, po wzroście o 53 centy.