zamieszanie

Artykuły - Zamieszanie (211)

 • Zamieszanie na EM zaszkodziło złotemu

  Poranny, czwartkowy handel na rynku złotego przynosi próbę stabilizacji kwotowań polskiej waluty po wczorajszym silnym spadku. Złoty wyceniany jest przez rynek następująco: 4,1800 zł za euro, 3,0540 zł wobec dolara amerykańskiego oraz 3,4309 zł względem franka szwajcarskiego. Rentowności polskiego długu pozostają stabilne wynosząc 4,419 proc. w przypadku papierów 10-letnich.
 • Zamieszanie po danych z USA

  Jedynie o 74 tys. zwiększyła się ilość miejsc pracy w amerykańskiej gospodarce w grudniu, podczas gdy rynek oczekiwał wzrostu o ponad 200 tys.
 • Szczyt UE: Uzgodnienia ws. bezrobocia, zamieszanie z brytyjskim rabatem

  Szczyt UE: Uzgodnienia ws. bezrobocia, zamieszanie z brytyjskim rabatem

  Przywódcy UE uzgodnili zwiększenie środków na walkę z bezrobociem młodych Europejczyków i zmobilizowali EBI do udzielania kredytów firmom. Podczas szczytu nie obyło się bez ponownego zamieszania wokół brytyjskiego rabatu.
 • Cypryjczycy zamieszali na rynkach, ale nie na długo

  Inwestorzy wyraźnie przestraszyli się warunków finansowej pomocy dla Cypru, które przyjęła w piątek późnym wieczorem eurogrupa. Nie chodzi tu bynajmniej o kwotę 10 mld euro, która jest niska, ale była wymieniana wcześniej, a dość kontrowersyjne ustalenia w kwestii przymusowego opodatkowania prywatnych depozytów w bankach . Wprawdzie ta wersja "strzyżenia" pojawiła się około miesiąc temu w fazie rynkowych dyskusji nad różnymi rozwiązaniami, ale została uznana za mało prawdopodobną...
 • Zamieszanie z komunikatem platformy n. Nadawcy zaskoczeni

  Zamieszanie z komunikatem platformy n. Nadawcy zaskoczeni

  Niespodziewanie ze strony internetowej platformy n usunięto komunikat o zmianach programowych w jej ofercie na początku kwietnia. Informacja pojawiła się w dziale Informacje prasowe 14 marca, jednak już następnego dnia nie było po niej żadnego śladu.
 • Zamieszanie wokół podpisu, który znajdzie się na dolarach

  Zamieszanie wokół podpisu, który znajdzie się na dolarach

  Podpis Jacoba "Jacka" Lew, nominowanego w czwartek przez amerykańskiego prezydenta Baracka Obamę na przyszłego ministra finansów, wzbudza zamieszanie w Stanach Zjednoczonych. Zdaniem niektórych, podpis wygląda jak kabel telefoniczny narysowany przez dziecko.
 • Urlop macierzyński będzie płatny gorzej, niż zapowiadano

  Urlop macierzyński będzie płatny gorzej, niż zapowiadano

  Pierwsze pół roku na przedłużonym urlopie macierzyńskim będzie płatne w 100 procentach, ale drugie pół - jedynie w 60 procentach - ustaliła nieoficjalnie reporterka RMF FM. Okazuje się, że ci, którzy sądzili, iż drugie sześć miesięcy przedłużonego urlopu będzie płatne w 80 procentach... źle zrozumieli ministerialne zapowiedzi.
 • Zamieszanie wokół protezy zębowej wyborcy

  Zamieszanie wokół protezy zębowej wyborcy

  Niezadowolenie jednego z wyborców ze swojej protezy zębowej skłoniło go do zwrócenia się o pomoc do posła. Jarosław Rusiecki z PiS zainspirowany prośbą od wyborcy wysłał zapytanie poselskie do ministra zdrowia.
 • Nergal: "Całe to zamieszanie to promocja mojej osoby"

  Nergal: "Całe to zamieszanie to promocja mojej osoby"

  Lider zespołu Behemoth i juror programu "The Voice Of Poland", z powodu swoich przekonań, znalazł się na celowniku kościoła katolickiego i prawicowych działaczy.
 • Zamieszanie wokół nagrody dla Applebaum

  Zamieszanie wokół nagrody dla Applebaum

  Na Węgrzech pojawiły się opinie, że niedawna wizyta szefa polskiego MSZ i jego żony miała legitymizować kontrowersyjną ustawę medialną, czytamy w "Rzeczpospolitej".

Filmy - Zamieszanie (1)

 • Zamieszanie wokół krzyża

  Krzyż upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej miał zostać przeniesiony sprzed Pałacu Prezydenckiego do kościoła św. Anny. Krzyż podzielił jednak polskie społeczeństwo.