zamiecie

Artykuły - Zamiecie (54)

 • Najnowsze, długoterminowe prognozy pogody

  Najnowsze, długoterminowe prognozy pogody

  Mróz na wschodzie, a przyjemne temperatury na zachodzie - takie będą nadchodzące dni. Na najnowszych, długoterminowych prognozach widać, że pogoda aż do świąt bardziej jesienna niż zimowa. A więc raczej nie ma co liczyć w tym roku na białe Boże Narodzenie.
 • USA: Gwałtowne burze i zamiecie śnieżne

  USA: Gwałtowne burze i zamiecie śnieżne

  Potężny układ niżowy z gwałtownymi burzami i zamieciami śnieżnymi, który zmierza z zachodu do środkowych rejonów USA grozi zakłóceniem podróży milionom Amerykanów udających się do rodzin przed przypadającym w czwartek Świętem Dziękczynienia.
 • Dwa najbliższe dni z opadami śniegu. Możliwe zawieje i zamiecie

  Dwa najbliższe dni z opadami śniegu. Możliwe zawieje i zamiecie

  Zachmurzenie duże i całkowite, opady śniegu oraz deszczu ze śniegiem i temperatury maksymalne od 0 do 3- 4 stopni Celsjusza - takie są prognozy na dwa najbliższe dni. W centrum i na północy Polski spodziewane są też zawieje i zamiecie śnieżne. Według zapowiedzi synoptyków z IMGW, poprawy aury należy spodziewać się pod koniec tygodnia.
 • Zawieje i zamiecie śnieżne. Synoptycy ostrzegają

  Zawieje i zamiecie śnieżne. Synoptycy ostrzegają

  IMGW ostrzega przed atakiem zimy. Na północy i w środkowej części kraju w nocy czekają nas zawieje i zamiecie śnieżne.
 • Mocno sypnie śniegiem. Synoptycy ostrzegają przed zamieciami

  Mocno sypnie śniegiem. Synoptycy ostrzegają przed zamieciami

  Zachmurzenie duże i całkowite, opady śniegu i deszczu ze śniegiem, dość silny oraz porywisty wiatr i temperatury maksymalne od -2 st. C na północnym wschodzie Polski, około 0 st. C w centrum do 2 st. C na południowym zachodzie - takie są prognozy na najbliższe dni. Opady śniegu w niektórych regionach mogą być obfite, a lokalnie spodziewaną są też zawieje i zamiecie śnieżne - ostrzegają synoptycy.
 • Prognozy: Sypnie śniegiem. Możliwe zawieje i zamiecie

  Prognozy: Sypnie śniegiem. Możliwe zawieje i zamiecie

  Zachmurzenie duże i całkowite, opady śniegu miejscami o natężeniu umiarkowanym, silne zamglenia i temperatury maksymalne od -3 st. C na północnym wschodzie kraju do około 1st. C na zachodzie - takie są prognozy na najbliższe dni. Zdaniem synoptyków, białego puchu z każdym kolejnym dniem ma przybywać. Przyrost pokrywy śnieżnej lokalnie wyniesie nawet do 10 cm, Lokalnie spodziewane są też zawieje i zamiecie śnieżne, a najzimniejsze mają być z noce.
 • Prognozy: Sypnie śniegiem, możliwe zamiecie. Czeka nas ochłodzenie

  Prognozy: Sypnie śniegiem, możliwe zamiecie. Czeka nas ochłodzenie

  Zachmurzenie duże i całkowite, opady deszczu ze śniegiem i śniegu, silny wiatr i temperatura maksymalna od 0 st. C na Suwalszczyźnie, około 2 st. C w centrum, do 5 st. C na Dolnym Śląsku - takie są prognozy na najbliższe dni. Miejscami możliwe są zawieje i zamiecie śnieżne. Według prognoz, w kolejnych dniach czeka nas spore ochłodzenie, mają wrócić mrozy.
 • Będzie mroźno. Możliwe zamiecie śnieżne. Synoptycy ostrzegają

  Będzie mroźno. Możliwe zamiecie śnieżne. Synoptycy ostrzegają

  Dzisiejsza noc może być dla kierowców wyjątkowo ciężka. Według prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w nocy nad Polskę nadciągnie mróz. W kolejnych dniach do Polski powróci zima, będzie padał śnieg i będzie chłodno - ostrzegają synoptycy.
 • Prognoza na najbliższe dni. Możliwe zamiecie i zawieje śnieżne

  Prognoza na najbliższe dni. Możliwe zamiecie i zawieje śnieżne

  Pogoda nie rozpieszcza. W najbliższym czasie możemy się spodziewać głównie deszczu i deszczu ze śniegiem. Jednak - jak ostrzegają synoptycy - w górach wiatr będzie powodował zamiecie i zawieje śnieżne.
 • IMGW ostrzega przed zamieciami śnieżnymi. 10 ofiar mrozów w Polsce

  IMGW ostrzega przed zamieciami śnieżnymi. 10 ofiar mrozów w Polsce

  Prognozy pogody na najbliższe godziny nadal nie są zbyt optymistyczne. Nawet 10 centymetrów śniegu może spaść w poniedziałek w południowo-zachodnich regionach Polski. To właśnie tam opady mają być najbardziej intensywne, ale sypnie w całej zachodniej części kraju. Silny wiatr na wybrzeżu będzie powodować też zamiecie śnieżne. Dokuczy również mróz, który zbiera w Polsce śmiertelne żniwo. Tylko w ubiegły weekend z powodu wychłodzenia organizmu zmarło w kraju 10 osób.