Film - Zamachowski Zbigniew

Synonimy:
Zbigniew Zamachowski,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zamachowski Zbigniew (70)

 • Monika Zamachowska o rozstaniu z mężem: "Jestem załamana"

  Monika Zamachowska o rozstaniu z mężem: "Jestem załamana"

  Monika Zamachowska przerwała milczenie i udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z mężem. Dziennikarka przyznała w nim, że jest do trudny moment w jej życiu. Gwiazda nie ukrywa, że jej mama już na początku związku ostrzegała ją przed Zbigniewem.
 • Zbigniew Zamachowski przerwał milczenie! Wydał oświadczenie w sprawie rozstania z żoną Moniką

  Zbigniew Zamachowski przerwał milczenie! Wydał oświadczenie w sprawie rozstania z żoną Moniką

  Od kilku dni w mediach aż huczy na temat rozstania Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Aktor przerwał milczenie i wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. "Nie chcem, ale muszem" - zaczął obszerny wpis na Facebooku.
 • Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. "Stan jest bardzo poważny"

  Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. "Stan jest bardzo poważny"

  Zbigniew Zamachowski jest poważnie chory - informuje "Super Express". Z powodu choroby aktor i jego żona Monika musieli zostać rozdzieleni. Co dzieje się ze zdrowiem 60-letniego gwiazdora kina?
 • Zbigniew Zamachowski bał się o swoje życie

  Zbigniew Zamachowski bał się o swoje życie

  Kiedy Jerzy Hoffman ujawnił, że rolę Wołodyjowskiego w filmie "Ogniem i mieczem" powierzył Zbigniewowi Zamachowskiemu, wielu ludzi bało się, czy ten aktor udźwignie ciężar postaci, która fenomenalnie kreował wcześniej Tadeusz Łomnicki. Tymczasem sam Zamachowski bał się czegoś innego - tego, że rolę przypłaci życiem. Aktor mógł bowiem zginąć stratowany przez konie.
 • Zamachowscy świadkami na ślubie

  Zamachowscy świadkami na ślubie

  To był wyjątkowy weekend w życiu Moniki Zamachowskiej i jej męża Zbigniewa Zamachowskiego. Znana para nie dość, że opuściła własne cztery ściany w czasie pandemii, to jeszcze wybrali się do Krakowa... na ślub przyjaciół.
 • Zbigniew Zamachowski: Ojciec dyrektor? Nie chciałem obrazić

  Zbigniew Zamachowski: Ojciec dyrektor? Nie chciałem obrazić

  W swojej karierze Zbigniew Zamachowski już wielokrotnie grał osoby duchowne. Tym razem w "Polityce" Patryka Vegi portretuje postać "Ojca dyrektora". Aktor ma nadzieję, że stworzona przez niego kreacja nie urazi księdza Tadeusza Rydzyka.
 • Zbigniew Zamachowski: Pierwszy raz z suflerem

  Zbigniew Zamachowski: Pierwszy raz z suflerem

  - Po raz pierwszy przy nauce tekstu skorzystałem z pomocy zawodowej pani sufler - zdradza Zbigniew Zamachowski. Kwestia aktora grającego tytułową rolę w sztuce "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę" w stołecznym Och-Teatrze trwa prawie... 1,5 godziny.
 • Zbigniew Zamachowski: Profesjonalny leń

  Zbigniew Zamachowski: Profesjonalny leń

  "Jeśli czegokolwiek można mi życzyć, to tego, żeby świat nie zwariował" - mówi świętujący w poniedziałek, 17 lipca, 56. urodziny Zbigniew Zamachowski. Artysta - ze względów "asekuracyjnych" - nie ma wymarzonej roli. Gdyby nie był aktorem, byłby muzykiem albo... leniem.
 • Zbigniew Zamachowski jako Szwejk

  Zbigniew Zamachowski jako Szwejk

  Zbigniewa Zamachowskiego od wtorku można w tytułowej roli w spektaklu Och-Teatru "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę". - Od początku do końca jestem lokomotywą i osią tego przedstawienia - mówi aktor i przyznaje, że dawno nie grał tak dużej roli.
 • Zbigniew Zamachowski: Miałem nikczemną dykcję

  Zbigniew Zamachowski: Miałem nikczemną dykcję

  Zbigniewa Zamachowskiego możemy usłyszeć w audiobookowej adaptacji książki "Mitologia nordycka" Neila Gaimana. Czytając ją, aktor wrócił wspomnieniami do swojej wycieczki po północy Norwegii. Jak podkreśla, jest urzeczony skandynawską przyrodą.

Zdjęcia - Zamachowski Zbigniew (4)