InteriaTV - Zamachowski Zbigniew

Synonimy:
Zbigniew Zamachowski,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Zamachowski Zbigniew (10)

 • Monika Zamachowska: Nie kupiliśmy z mężem nowego mieszkania

  Dziennikarka zaprzecza, jakoby kupiła luksusowe mieszkania w Warszawie. Razem z mężem przeprowadziła się wprawdzie z Konstancina do centrum miasta, ale nie do nowego apartamentu. Para zamieszkała w mieszkaniu mającym ponad 80 lat. Monika i Zbigniew Zamachowscy rozpoczęli kolejny etap w życiu. Ponad rok po ślubie para ponownie zmieniła miejsce zamieszkania. Z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej Zamachowscy przeprowadzili się z powrotem do centrum miasta. Wbrew doniesieniom prasowym nie kupili jednak luksusowego mieszkania na Żoliborzu.
 • Monika Zamachowska cieszy się z sukcesu męża

  Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” po raz kolejny przyznała nagrody „Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka”. Wyróżnienia te trafiły do osób, które wspierały niepełnosprawnych wokalistów podczas 10. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu. – Zbyszek Zamachowski jest niewątpliwie przyjacielem zaczarowanego ptaszka, ponieważ od samego początku tego festiwalu powadzi po dwa koncerty w czasie edycji dla dorosłych i dla dzieci. Została nagrodzona również jego córka Bronia, która od przedszkolaka jest zaangażowana w festiwal. W zeszłym roku prowadziła festiwal, miała własny mikrofon, była bardzo czujna i pilnowała scenariusza. Myślę, że przed Bronią otworzą się drzwi kariery – mówi Monika Zamachowska. Tegoroczny Festiwal Zaczarowanej Piosenki odbył się 7 i 8 czerwca w Krakowie. Pierwszego dnia miał miejsce finał konkursu, a jego uczestnikom na scenie towarzyszyły takie gwiazdy, jak Ewa Bem, Mela Koteluk, Ania Rusowicz, Marek Piekarczyk, Ernest Staniaszek i Mietek Szcześniak.
 • Zamachowski o swojej krótkotrwałej przygodzie z telewizją śniadaniową

  Zbigniew Zamachowski nie żałuje swojej przygody z telewizją śniadaniową, choć od początku zdawał sobie sprawę z tego, że nie potrwa ona długo. Znany aktor przez pół roku prowadził wspólnie ze swoją partnerką Moniką Richardson program „Pytanie na śniadanie” w TVP2.
 • Richardson: Jestem wielbicielką talentu Zbigniewa Zamachowskiego

  Monika Richardson przyznała, że jest ogromną wielbicielką talentu swojego partnera Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka ceni aktora od ponad 20 lat i zna wszystkie jego role. - Dla mnie zawsze będzie on aktorem Kieślowskiego. To ciekawe, że Zbyszek bierze udział w tak różnych projektach, co też świadczy tylko o wielkości jego talentu. Jest w stanie zagrać w filmie bardzo lekkim, bardzo rozrywkowym i bardzo trudnym – mówi.
 • "Stacja Warszawa"

  "Stacja Warszawa" to pięć historii pokazujących losy mieszkańców współczesnej Warszawy, które częściowo splatają się ze sobą.
 • "Mambo, Lula i piraci": Morskie opowieści aktorów

  "Mambo, Lula i piraci" to nowy film twórcy przebojowych "Disco Robaczków", z którymi w 2010 roku pląsało w Polsce ponad 600 tysięcy widzów. W pełnej gorących hitów z Karaibów, rozśpiewanej i roztańczonej komedii dla całej rodziny, głosów użyczyli m.in. pierwsza dama polskiego kabaretu - Katarzyna Pakosińska, Zbigniew Zamachowski i człowiek o stu głosach - Jarosław Boberek.
 • Alicja Węgorzewska o "Bitwie na głosy"

  To jedyny show, w którym występują gwiazdy - i jedyny, w którym nikt nie "przeczołguje" uczestników - tak o "Bitwie na głosy" mówi Alicja Węgorzewska. Śpiewaczka stwierdziła też, że w 2. edycji Zbigniew Zamachowski musiał czuć się onieśmielony towarzystwem "wielorybów" w jury.
 • Spektakl, który wstrząsa i leczy

  Spektakl "Pod Mocnym Aniołem" to nowa propozycja warszawskiego Teatru Polonia. Adaptacji książki Jerzego Pilcha o tym samym tytule, podjęła się Magda Umer.
 • Zamachowski: To show wybrało mnie

  Nie spodziewajcie się po mnie radykalnych opinii - mówi Zbigniew Zamachowski, który - jako juror programu "Bitwa na głosy" - jest zwolennikiem wyważonych komentarzy.
 • Zbigniew Zamachowski przesłuchuje Wałęsę

  Mój bohater miał za zadanie sprawić, by Lech Wałęsa złamał się i uległ siłom władzy ludowej - mówi Zbigniew Zamachowski, który w filmie "Wałęsa" Andrzeja Wajdy gra oficera SB, Nawiślaka.