Zamachowski Zbigniew

Synonimy:
Zbigniew Zamachowski,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zamachowski Zbigniew (176)

 • "Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie" we Wrocławiu. Marek Piekarczyk, Renata Przemyk i inni

  "Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie" we Wrocławiu. Marek Piekarczyk, Renata Przemyk i inni

  7 lutego w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się kolejny koncert "Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie". Kto wystąpi na scenie?
 • Monika Zamachowska pokazała mieszkanie

  Monika Zamachowska pokazała mieszkanie

  Monika i Zbigniew Zamachowscy są małżeństwem od czterech lat. Dziennikarka bardzo lubi dzielić się szczegółami z ich wspólnego życia.
 • Monika Zamachowska szczerze o dzieciach męża

  Monika Zamachowska szczerze o dzieciach męża

  Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski są małżeństwem od 2014 roku. Ich ślub odbył się w cieniu skandalu.
 • Zbigniew Zamachowski: Pierwszy raz z suflerem

  Zbigniew Zamachowski: Pierwszy raz z suflerem

  - Po raz pierwszy przy nauce tekstu skorzystałem z pomocy zawodowej pani sufler - zdradza Zbigniew Zamachowski. Kwestia aktora grającego tytułową rolę w sztuce "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę" w stołecznym Och-Teatrze trwa prawie... 1,5 godziny.
 • Zbigniew Zamachowski: Profesjonalny leń

  Zbigniew Zamachowski: Profesjonalny leń

  "Jeśli czegokolwiek można mi życzyć, to tego, żeby świat nie zwariował" - mówi świętujący w poniedziałek, 17 lipca, 56. urodziny Zbigniew Zamachowski. Artysta - ze względów "asekuracyjnych" - nie ma wymarzonej roli. Gdyby nie był aktorem, byłby muzykiem albo... leniem.
 • Zbigniew Zamachowski jako Szwejk

  Zbigniew Zamachowski jako Szwejk

  Zbigniewa Zamachowskiego od wtorku można w tytułowej roli w spektaklu Och-Teatru "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę". - Od początku do końca jestem lokomotywą i osią tego przedstawienia - mówi aktor i przyznaje, że dawno nie grał tak dużej roli.
 • Zbigniew Zamachowski: Miałem nikczemną dykcję

  Zbigniew Zamachowski: Miałem nikczemną dykcję

  Zbigniewa Zamachowskiego możemy usłyszeć w audiobookowej adaptacji książki "Mitologia nordycka" Neila Gaimana. Czytając ją, aktor wrócił wspomnieniami do swojej wycieczki po północy Norwegii. Jak podkreśla, jest urzeczony skandynawską przyrodą.
 • Zbigniew Zamachowski: Co człowieka nie zabije, na pewno go wzmocni

  Zbigniew Zamachowski: Co człowieka nie zabije, na pewno go wzmocni

  Sprawdza się w repertuarze dramatycznym i komediowym. Jest utalentowanym showmanem. O tym, że potrafi śpiewać, przekonali się widzowie "Big Zbig Show". Niedawno Zbigniew Zamachowski bawił nas w "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach". Czy będzie równie zabawny w "Listach do M. Czasie niespodzianek"?
 • Zbigniew Zamachowski: Magia wciąż zwycięża

  Zbigniew Zamachowski: Magia wciąż zwycięża

  Zbigniew Zamachowski pracuje w show-biznesie od 36 lat, ale wciąż zdarzają mu się niezwykłe chwile na planie filmowym i scenie teatralnej.
 • Zbigniew Zamachowski nie chce być "głosem Trójki"

  Zbigniew Zamachowski nie chce być "głosem Trójki"

  Zbigniew Zamachowski zwrócił się do władz radiowej Trójki z żądaniem wycofania dżingli, w których użyty został jego głos - informuje portal Koduj24.pl.

Zdjęcia - Zamachowski Zbigniew (8)

Filmy - Zamachowski Zbigniew (13)

 • Monika Zamachowska: Nie kupiliśmy z mężem nowego mieszkania

  Dziennikarka zaprzecza, jakoby kupiła luksusowe mieszkania w Warszawie. Razem z mężem przeprowadziła się wprawdzie z Konstancina do centrum miasta, ale nie do nowego apartamentu. Para zamieszkała w mieszkaniu mającym ponad 80 lat. Monika i Zbigniew Zamachowscy rozpoczęli kolejny etap w życiu. Ponad rok po ślubie para ponownie zmieniła miejsce zamieszkania. Z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej Zamachowscy przeprowadzili się z powrotem do centrum miasta. Wbrew doniesieniom prasowym nie kupili jednak luksusowego mieszkania na Żoliborzu.
 • Monika Zamachowska cieszy się z sukcesu męża

  Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” po raz kolejny przyznała nagrody „Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka”. Wyróżnienia te trafiły do osób, które wspierały niepełnosprawnych wokalistów podczas 10. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu. – Zbyszek Zamachowski jest niewątpliwie przyjacielem zaczarowanego ptaszka, ponieważ od samego początku tego festiwalu powadzi po dwa koncerty w czasie edycji dla dorosłych i dla dzieci. Została nagrodzona również jego córka Bronia, która od przedszkolaka jest zaangażowana w festiwal. W zeszłym roku prowadziła festiwal, miała własny mikrofon, była bardzo czujna i pilnowała scenariusza. Myślę, że przed Bronią otworzą się drzwi kariery – mówi Monika Zamachowska. Tegoroczny Festiwal Zaczarowanej Piosenki odbył się 7 i 8 czerwca w Krakowie. Pierwszego dnia miał miejsce finał konkursu, a jego uczestnikom na scenie towarzyszyły takie gwiazdy, jak Ewa Bem, Mela Koteluk, Ania Rusowicz, Marek Piekarczyk, Ernest Staniaszek i Mietek Szcześniak.
 • Zamachowski o swojej krótkotrwałej przygodzie z telewizją śniadaniową

  Zbigniew Zamachowski nie żałuje swojej przygody z telewizją śniadaniową, choć od początku zdawał sobie sprawę z tego, że nie potrwa ona długo. Znany aktor przez pół roku prowadził wspólnie ze swoją partnerką Moniką Richardson program „Pytanie na śniadanie” w TVP2.
 • Richardson: Jestem wielbicielką talentu Zbigniewa Zamachowskiego

  Monika Richardson przyznała, że jest ogromną wielbicielką talentu swojego partnera Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka ceni aktora od ponad 20 lat i zna wszystkie jego role. - Dla mnie zawsze będzie on aktorem Kieślowskiego. To ciekawe, że Zbyszek bierze udział w tak różnych projektach, co też świadczy tylko o wielkości jego talentu. Jest w stanie zagrać w filmie bardzo lekkim, bardzo rozrywkowym i bardzo trudnym – mówi.