załoga

Artykuły - Załoga (397)

 • Załoga Polskiej Grupy Górniczej otrzymała 30 proc. "czternastki" za ubiegły rok

  Załoga Polskiej Grupy Górniczej otrzymała 30 proc. "czternastki" za ubiegły rok

  Załoga Polskiej Grupy Górniczej (PGG) otrzymała 30 proc. tzw. czternastej pensji za 2017 rok - potwierdzili w czwartek przedstawiciele PGG. Tym samym pracodawca wywiązał się z podjętego w listopadzie ub. roku zobowiązania wobec górników.
 • Załoga TVP wybrała strajk

  Załoga TVP wybrała strajk

  Załoga Telewizji Polskiej wybrała w referendum strajk. Związkowcy z TVP protestują przeciwko przeniesieniu pracowników etatowych do wyłonionej w przetargu, firmy zewnętrznej.
 • Bombaj: Wydobywają ciała z zatopionej łodzi

  Bombaj: Wydobywają ciała z zatopionej łodzi

  Ciała trzech marynarzy wydobyto w piątek rano z indyjskiego okrętu podwodnego INS Sindhurakshak, na pokładzie którego wybuchł w środę pożar po dwóch silnych eksplozjach w przedziale torpedowym - poinformował rzecznik prasowy marynarki wojennej Indii.
 • Załoga tankowca marynarki USA ostrzelała łódź

  Zbrojna ochrona zbiornikowca marynarki wojennej USA Rappahannock ostrzelała w poniedziałek u wybrzeży Zjednoczonych Emiratów Arabskich łódź rybacką, zabijając jednego obywatela Indii i raniąc trzech innych - podała tamtejsza państwowa agencja prasowa WAM.
 • Niemiecka załoga Opla protestuje przeciw planom oszczędnościowym firmy

  Niemiecka załoga Opla protestuje przeciw planom oszczędnościowym firmy

  Pracownicy niemieckich fabryk spółki motoryzacyjnej Opel protestowali we wtorek podczas strajków ostrzegawczych przeciwko planom przeniesienia produkcji modelu Opel Astra z zakładu w Ruesselsheim w Hesji do Gliwic w Polsce i Ellesmere Port w Wielkiej Brytanii.
 • Załoga Concordii w dobrych humorach. Naśladowali Jacksona

  Włoska telewizja TG5 ujawniła nowe nagranie z ewakuacji statku Costa Concordia. Widać na nim, jak załoga, nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji, żartuje.
 • Ukraina: Przewrócił się ogromny dźwig. Załoga uratowana

  W stolicy Ukrainy, Kijowie, przewrócił się ogromny, pływający dźwig, z którego pomocą budowany jest nowy most na rzece Dniepr. W momencie zdarzenia na pokładzie unoszącej dźwig barki było ośmiu pracowników. Wszystkich udało się uratować.
 • Prawie połowa załogi Stoczni Marynarki Wojennej może stracić pracę

  Prawie połowa załogi Stoczni Marynarki Wojennej może stracić pracę

  Prawie połowa z 1050 osobowej załogi Stoczni Marynarki Wojennej (SMW) w Gdyni może stracić pracę do końca roku. Najwięcej osób otrzyma wypowiedzenia w maju. Od marca pracownicy nie dostają wynagrodzeń z powodu trudnej sytuacji firmy.
 • Wirtualny spacer na Marsie

  Wirtualny spacer na Marsie

  Osiem miesięcy podróży i... wreszcie można rozprostować kości. Uczestnicy eksperymentalnej podróży na Marsa, odbywającej się w centrum badawczym pod Moskwą, wyszli wczoraj na powierzchnię Czerwonej Planety - informuje Europejska Agencja Kosmiczna (ESA).
 • Orient Express powraca w wielkim stylu

  Orient Express powraca w wielkim stylu

  Kolej od zawsze miała w sobie coś magicznego. Pionierska działalność człowieka kładła kolejne tory cywilizacji w nieznane miejsca, łączyła odległe krainy. Wiele pociągów obrosło w legendę i wiele krajów "przeżyć" można najlepiej w roli pasażera niezwykłego pociągu.

Filmy - Załoga (1)

 • Spóźnieni, ale zadowoleni. Załoga zabawiała oczekujących pasażerów śpiewem

  Samolot linii Southwest Airlines z Nowego Orleanu do Orlando się opóźniał. To sprokurowało dodatkowe nerwy i stres u jego pasażerów. Z nim próbowali poradzić sobie pracownicy lotniska i członkowie załogi, którzy zorganizowali dla oczekujących ... koncert. By zabawić publikę zaśpiewali piosenkę Billa Withersa "Lean On Me" i tańczyli rękami w górze. (STORYFUL/x-news)