zakupy

Artykuły - Zakupy (710)

Filmy - Zakupy (51)

 • Jeleń wpadł na zakupy do sieciówki

  Ten jeleń najwyraźniej bardzo spieszył się, żeby zrobić jeszcze zakupy przed zamknięciem, bo z impetem wpadł do jednej z amerykańskich sieciówek. Zwierzę najpierw próbowało swoich sił z szybą, ale ostatecznie popędziło do drzwi. Pracownikom sklepu udało się zagonić go do łazienki i wezwać służby. (STORYFUL/x-news)
 • Pięć świnek i mops w supermarkecie. Przekomiczne

  Wielkimi krokami zbliża się początek roku szkolnego. Pora wybrać się na zakupy po odpowiednie przybory do nauki. Z takimi kompanami to sama przyjemność! (STORYFUL/x-news)
 • Robisz zakupy? Uważaj na manipulacje stosowane przez sprzedawców

  Zdarza ci się wracać z zakupów z czymś zupełnie niepotrzebnym? Kupujesz czasami produkty, na których się zawodzisz? A jak często nabywasz te rzeczy pod wpływem sprzedawcy? Niestety w niektórych firmach pracują ludzie, którzy robią wszystko – nie wyłączając oszustw – byle tylko wcisnąć konsumentom swoje towary.
 • Robisz zakupy? Uważaj na manipulacje stosowane przez sprzedawców

  Zdarza ci się wracać z zakupów z czymś zupełnie niepotrzebnym? Kupujesz czasami produkty, na których się zawodzisz? A jak często nabywasz te rzeczy pod wpływem sprzedawcy? Niestety w niektórych firmach pracują ludzie, którzy robią wszystko – nie wyłączając oszustw – byle tylko wcisnąć konsumentom swoje towary. Uważaj!