zakupy

Artykuły - Zakupy (1065)

Filmy - Zakupy (61)

 • Na walijskiej wsi zakupy dostarcza… lama

  W czasach pandemii wiele osób zrezygnowało z częstych wycieczek do sklepów na rzecz zakupów przez internet. W małej wsi w Walii sposoby dostawy są dość nietypowe. W rolę kuriera wciela się tam bowiem lama. Max wraz z włascicielem dostarcza najpotrzebniejsze produkty wszystkim starszym mieszkańcom. Zobaczcie tego uroczego zwierzaka w niecodziennym wcieleniu.
 • Bezdomny kot zachęcił przechodnia do nakarmienia go

  Pewna mieszkanka Meksyku zobaczyła na ulicy bezdomnego kota. Nieborak siedział przed sklepem i wszystko wskazywało na to, że był bardzo głodny. Kobieta zdecydowała się podejść i pogłaskać zwierzę, a ono skorzystało z okazanego zainteresowania i... zaczęło iść w stronę sklepu, wyraźnie dając znać, że zależy mu na czymś, co jest w środku. Po chwili stał już przy półce z karmą. Tania, bo tak ma imię bohaterka wideo, nie wahała się i kupiła kotu jedzenie. Co więcej, przygarnęła go! Teraz bezdomne zwierzę ma dom i imię — "Conejo". Conejo to po hiszpańsku "królik". Tania nazwała tak kota, ponieważ nie ma ogona. Nie przeszkadza mu to jednak chodzić dumnie i cieszyć się tak, jakby go miał. Jeśli chcecie zobaczyć więcej materiałów o Conejo, możecie zajrzeć na Instagram Tani: @conejo_elgato
 • Zakupy w dobie pandemii. Jak zachować bezpieczeństwo w sklepie?

  Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W miejscach publicznych nie dotykaj okolic oczu, ust i nosa, a po powrocie do domu od razu umyj ręce. Robiąc zakupy, należy przestrzegać kilku zasad. Jak zachować bezpieczeństwo? (x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
 • Jeleń na zakupach. Zwierzę szukało pożywienia w sklepie

  Jeleń na zakupach! Zwierzak szukał pożywienia w sklepie na Florydzie i udał się prosto do działu z owocami i warzywami. Pracownicy zareagowali od razu. Niestety był to kłopotliwy klient, bo... nie chciał opuścić sklepu. (STORYFUL/x-news)