zakłady bukmacherskie

Artykuły - Zakłady bukmacherskie (41)

 • Wybory prezydenckie według bukmacherów. Ile można zarobić?

  Wybory prezydenckie według bukmacherów. Ile można zarobić?

  Już 28 czerwca odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Jaki wynik przewidują bukmacherzy? Analitycy z firmy STS wskazują, że największe szanse na zwycięstwo ma walczący o reelekcję Andrzej Duda. Każdy, który postawi 100 zł na taki wynik, może wygrać 127,6 zł. Z kolei na zwycięstwie Rafała Trzaskowskiego można zarobić 220 zł za każde obstawione 100 zł.
 • "Puls Biznesu": Budżet wygrał u bukmacherów

  Rząd postawił na ustawę hazardową i trafił. Prywatne zakłady sportowe po raz pierwszy przebiły w podatkach państwowe loterie. Najwięksi gracze rosną jak na dopingu - pisze piątkowy "Puls Biznesu".
 • Duże zmiany w zakładach bukmacherskich

  Duże zmiany w zakładach bukmacherskich

  Zakłady bukmacherskie Totolotek, czyli najdłużej działająca firma bukmacherska w Polsce, już wkrótce przejdą gruntowne zmiany. Grupa Gauselmann, która przejęła bukmachera ma w planach szereg inwestycji wartych dziesiątki milionów złotych.
 • Zakłady sportowe w Polsce – co wnoszą nowi bukmacherzy?

  Zakłady sportowe w Polsce – co wnoszą nowi bukmacherzy?

  W 2017 roku w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Nowa rzeczywistość prawna dotknęła między innymi sferę zakładów sportowych. W samym 2018 roku siedem firm otrzymało licencję na funkcjonowanie w sferze Internetu. Nowi bukmacherzy to już fakt. Jak obecnie wygląda rynek związany z obstawianiem wydarzeń sportowych?
 • Czy w Polsce dostępni są legalni bukmacherzy internetowi? Rozwiewamy wątpliwości

  Czy w Polsce dostępni są legalni bukmacherzy internetowi? Rozwiewamy wątpliwości

  Zakłady bukmacherskie można obstawiać przez Internet w sposób całkowicie zgodny z przepisami prawa. Taką możliwość zapewniają jednak wyłącznie legalni bukmacherzy. Informujemy, na co zwracać uwagę aby obstawiając zakłady nie łamać polskiego prawa.
 • Nowi legalni bukmacherzy w Polsce – Ministerstwo Finansów wydaje kolejne zezwolenia

  Nowi legalni bukmacherzy w Polsce – Ministerstwo Finansów wydaje kolejne zezwolenia

  Kolejni legalni bukmacherzy zaczynają obsługiwać polskich graczy. Ilość wydawanych przez Ministerstwo Finansów zezwoleń szybko rośnie, a tym samym konkurencja zwiększa się konkurencja na legalnym rynku bukmacherskim.
 • Lotto zapowiada kolejną rewolucję

  Lotto zapowiada kolejną rewolucję

  W tym roku, dokładnie 15 września, minęło 27 lat, od kiedy sprzedaż gier LOTTO jest prowadzona poprzez system online. To on, działając 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, łączy w całość ponad 17 tysięcy punktów sprzedaży Totalizatora Sportowego.
 • Co drugi Polak próbuje szczęścia w Lotto

  Co drugi Polak próbuje szczęścia w Lotto

  Totalizator Sportowy miał w 2017 rekordowy wynik. Na zakłady Lotto wydaliśmy w zeszłym roku 5,645 mld zł w porównaniu do 5,585 mld zł rok wcześniej, a szczęścia w zakładach próbował co drugi dorosły Polak.
 • Potężne uderzenie w hazardową szarą strefę

  Potężne uderzenie w hazardową szarą strefę

  Do niedawna żadna inna branża nie miała tak dużego udziału szarej strefy, jak zakłady bukmacherskie online. Przed wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej udział nielegalnie działających bukmacherów w polskim rynku szacowany był aż na 90 proc.
 • Legalni bukmacherzy przejmują szarą strefę

  Legalni bukmacherzy przejmują szarą strefę

  Ubiegłoroczna nowelizacja ustawy hazardowej zmniejszyła szarą strefę - już 3 mld z wartego 5 mld zł rynku "przepłynęło" do legalnie działających bukmacherów.