Zakazany owoc

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zakazany owoc (Film (2000)[Keeping the Faith] Reż.Edward Norton) ,

Artykuły - Zakazany owoc (4)

 • Pamiętacie "Zakazany owoc" (nowy klip Krzysztofa Antkowiaka)?

  Pamiętacie "Zakazany owoc" (nowy klip Krzysztofa Antkowiaka)?

  Co słuchać u wokalisty Krzysztofa Antkowiaka? Znany z przeboju "Zakazany owoc" piosenkarz zaprezentował nowy klip do utworu "Good".
 • Anne Bancroft teściową Adama Sandlera

  Anne Bancroft teściową Adama Sandlera

  Anne Bancroft ("Zakazany owoc", "Wielki podryw") wystąpi wkrótce w filmie "Spanglish". Zdobyczyni nagrody Akademii za "Cudotwórczynię" zagra matkę pewnej młodej mężatki. W parę głównych bohaterów wcielą się: Adam Sandler ("Mr. Deeds - Milioner z przypadku", "Lewy sercowy") i Téa Leoni ("Jurassic Park III", "Koniec z Hollywood").
 • Film Eminema na cenzurowanym

  Film Eminema na cenzurowanym

  Film dokumentalny z udziałem Eminema, zatytułowany "Girls Gone Wild Shadystyle", może się wkrótce stać jednym z najbardziej pożądanych obiektów dla internetowych piratów. Wiadomo, że nic nie smakuje lepiej niż zakazany owoc, a nakręcony podczas trasy koncertowej rapera obraz najprawdopodobniej nigdy nie doczeka się oficjalnej premiery.
 • Rysunkowa Jenna Elfman

  Rysunkowa Jenna Elfman

  Jenna Elfman ("Zakazany owoc", serial "Dharma i Greg") zagra u boku Brendana Frasera w przygotowywanym przez studio Warner Bros. pełnometrażowym filmie, którego bohaterami będą postaci z popularnych kreskówek wytwórni, "Looney Tunes". Prace na planie obrazu "Looney Tunes: Back in Action" rozpoczęły się 29 lipca.