zakaz zatrzymywania się

Artykuły - Zakaz zatrzymywania się (-1)

 • Utrudnienia w centrum Katowic. Od poniedziałku

  Od najbliższego poniedziałku do środy utrudniony będzie ruch drogowy w centrum Katowic. Na czas V Europejskiego Kongresu Gospodarczego niektóre ulice i place będą wyłączone z ruchu, na innych będzie zakaz zatrzymywania. Trudniej będzie też zaparkować.
 • Katowice: Kongres gospodarczy utrudni ruch w mieście

  Katowice: Kongres gospodarczy utrudni ruch w mieście

  Zamknięte dla ruchu niektóre ulice, zakaz zatrzymywania się w określonych miejscach oraz zarezerwowane dla kongresowych gości parkingi - to utrudnienia, jakie od poniedziałku do środy napotkają kierowcy w Katowicach. W mieście odbędzie się Europejski Kongres Gospodarczy.
 • Zamość: Komunikacja na Wszystkich Świętych

  Zamość: Komunikacja na Wszystkich Świętych

  W związku z przewidywanym natężeniem ruchu w okolicach zamojskich cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych wprowadzona została zmiana organizacji ruchu.
 • Utrudnienia w ruchu w Kielcach

  Utrudnienia w ruchu w Kielcach

  Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z XVII Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 11 stycznia od godz. 12.00 do godz. 22.00 w mieście zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica Leśna na odcinku od ulicy Małej do ulicy Sienkiewicza.
 • Będą utrudnienia w ruchu

  Będą utrudnienia w ruchu

  Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z XVI Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 13 stycznia od godz. 12.00 do godz. 22.00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Leśna na odcinku od ul. Małej do ul. Sienkiewicza.