zając

Synonimy:
zające,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zając (350)

 • Myśliwi chcą zwiększyć liczebność zajęcy i kuropatw

  Myśliwi chcą zwiększyć liczebność zajęcy i kuropatw

  Zarząd Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie przygotował projekt odbudowania w regionie populacji zajęcy i kuropatw, co będzie się wiązało z odstrzałami niektórych drapieżników. Myśliwi zaczną na jesieni od kompleksowej inwentaryzacji zwierzyny.
 • Należy zająć długie pozycje na złotym!

  Należy zająć długie pozycje na złotym!

  Zdaniem ekonomistów z Barclays Capital, wzrost napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych będzie skutkował aprecjacją złotego w stosunku do euro i należy zająć długie pozycje na PLN.
 • Siły Ouattary zajęły rezydencję prezydenta w Abidżanie

  Siły lojalne wobec demokratycznie wybranego prezydenta Alassane Ouattary zajęły we wtorek prezydencką rezydencję w Abidżanie. Odmawiający oddania władzy Laurent Gbagbo zabarykadował się w bunkrze - informuje AP, powołując się na "wysokiego rangą dyplomatę".
 • We wtorek rząd zajmie się założeniami do budżetu

  Rząd na wtorkowym posiedzeniu zajmie się założeniami do projektu budżetu państwa na rok 2012. Założenia do projektu przyjął w czwartek Komitet Stały Rady Ministrów - prognozę wzrostu PKB na poziomie 4 proc. i inflację średnioroczną w wysokości 2,8 proc.
 • Siły Kadafiego zajęły Misratę i Bengazi

  Siły Kadafiego zajęły Misratę i Bengazi

  Libijska telewizja ogłosiła, że siły lojalne wobec Muammara Kadafiego na wschodzie kraju dotarły na przedmieścia powstańczej stolicy Bengazi i zajęły port naftowy Zueitina oraz Misratę na zachodzie. Rebelianci zaprzeczają wszystkim tym doniesieniom.
 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.
 • Libia: Bombardowanie zajętej przez powstańców Adżdabiji

  Libijskie lotnictwo zbombardowało zajęte przez powstańców miasto Adżdabija, w ramach prowadzonej przez wojska wierne Muammarowi Kadafiemu ofensywy na wschodzie kraju - poinformowali powstańcy.
 • Rusin wygrała zawody PŚ w konkurencji slopestyle

  Katarzyna Rusin wygrała snowboardowe zawody Pucharu Świata w konkurencji slopestyle we włoskim kurorcie Bardonecchia. Ósma była Joanna Zając.
 • Wakacyjne zajęcie w Hiszpanii!

  Wakacyjne zajęcie w Hiszpanii!

  Kelnerzy, animatorzy, recepcjoniści, sprzątaczki - pomimo hiszpańskiego kryzysu jest w czym wybierać, jeśli chodzi o wakacyjne oferty pracy w na Półwyspie Iberyjskim. Najlepiej, jeśli przynajmniej w stopniu podstawowym znasz hiszpański i masz doświadczenie w zawodzie. Niektóre ogłoszenia skierowane są wyłącznie do osób niepełnosprawnych. Jeśli myślisz o pracy sezonowej, to nie ma na co czekać!

Filmy - Zając (5)