zagrożenia

Synonimy:
zagrożenie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zagrożenia (138)

Filmy - Zagrożenia (16)

 • Dziecko wpadło pod stojący pociąg. Na ratunek ruszyli pasażerowie

  Kilkuletnie dziecko wpadło pod pociąg stojący na dworcu w Wolli Creek w Australii. Do zdarzenia doszło, kiedy dziewczynka razem z mamą wysiadały ze składu. Dziecku na ratunek natychmiast ruszyli inni pasażerowie. Po chwili udało im się wydostać dziewczynkę i przekazać z powrotem w ręce roztrzęsionej mamy. Jak relacjonowała później mama, była to pierwsza podróż pociągiem tej dziewczynki.
 • Straży przybrzeżnej udało się nagrać bardzo rzadki okaz

  Pracownikom straży przybrzeżnej z Karoliny Południowej udało się nagrać wielorybią mamę z młodym. Waleń biskajski to jeden z najbardziej zagrożonych gatunków. Szacuje się, że w Atlantyku znajduje mniej niż 100 samic zdolnych do rozrodu. (STORYFUL/x-news)
 • Prezydent: Nieprzewidywalność Rosji wymusza od nas zwiększenie potencjału obronnego

  Podczas odprawy kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych prezydent podziękował ministrowi obrony narodowej za „nadanie zupełnie nowej jakości” współpracy. Andrzej Duda stwierdził, że „dziś może mówić o wspólnej wizji ośrodka prezydenckiego i MON”. Zapowiedział, że wspólnie pracują nad reformą kierowania i dowodzenia silami zbrojnymi, aby „stawić czoła obecnym wyzwaniom”. - Myślę przede wszystkim o nieprzewidywalności polityki Federacji Rosyjskiej. Rosja pokazuje, że jest gotowa sięgnąć do siły militarnej. To niebezpieczne dla nas, dla wszystkich sąsiadów Rosji, wreszcie dla całej społeczności międzynarodowej - powiedział prezydent. - Co więcej Rosja, co pokazały ostatnie ćwiczenia Zapad '17, ćwiczy pełnoskalowy konflikt z NATO, którego areną miałaby być Polska oraz państwa bałtyckie. To wymusza od nas podjęcie konkretnych działań, mających zwiększyć nasz potencjał obronny.
 • Tillerson oskarżył Iran o prowokacje

  Sekretarz stanu USA Rex Tillerson oskarżył w środę Iran o "nieustające alarmujące prowokacje" zmierzające do zdestabilizowania państw Bliskiego Wschodu. Administracja prezydenta Donalda Trumpa przystąpiła do przeglądu polityki wobec tego kraju.