zagrożeni

Artykuły - Zagrożeni (1078)

 • Jemen zagrożeniem dla świata

  Jemen to niewielki producent ropy, jednak zagrożenie z nim związanie wzmogło niepokój na światowych rynkach energii.
 • Po tragedii na juwenaliach studenci czują się zagrożeni. Dramatyczny apel

  Po tragedii na juwenaliach studenci czują się zagrożeni. Dramatyczny apel

  Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie domagają się od rektora zamknięcia dla osób z zewnątrz terenu, na którym są akademiki. "Nie chcemy się bać wychodzić z własnych mieszkań na własne podwórko! Dość mamy jak opisują nas w mediach jako największą hołotę tego miasta" - czytamy w piśmie, do którego dotarł RMF24.pl. To reakcja na nocne wydarzenia w klubie, gdzie podczas zabawy juwenaliowej zaatakowanych zostało nożem czterech młodych mężczyzn. Stan dwóch z nich jest ciężki.
 • W Tatrach maleje zagrożenie lawinowe

  W Tatrach maleje zagrożenie lawinowe

  Do pierwszego, najniższego stopnia zmalało we wtorek zagrożenie lawinowe, ale warunki do uprawiania turystyki w Tatrach nadal są bardzo trudne; szlaki są bardzo mocno oblodzone i śliskie. Na Kasprowym Wierchu leży 185 cm śniegu.
 • Bieszczady: Nadal drugi stopień zagrożenia lawinowego

  W górnych partiach Bieszczad nadal obowiązuje drugi - w pięciostopniowej, rosnącej skali - stopień zagrożenia lawinowego - poinformował w czwartek rano ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Jerzy Godawski.
 • W Tatrach maleje zagrożenie lawinowe

  W Tatrach maleje zagrożenie lawinowe

  Z trzeciego do drugiego, umiarkowanego stopnia zmalało we wtorek zagrożenie lawinowe w Tatrach. Ratownicy TOPR przypominają jednak, że w górach nadal jest niebezpiecznie. Na Kasprowym Wierchu leży niemal 2 metry śniegu.
 • W Bieszczadach drugi stopień zagrożenia lawinowego

  W górnych partiach Bieszczad nadal utrzymuje się drugi, w pięciostopniowej rosnącej skali, stopień zagrożenia lawinowego - poinformował w poniedziałek rano ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Jakub Dąbrowski.
 • Pierwszy stopień zagrożenia lawinowego w Bieszczadach

  W górnych partiach Bieszczad obowiązuje pierwszy, w pięciostopniowej, rosnącej skali, stopień zagrożenia lawinowego - poinformował w czwartek rano ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Krzysztof Szczurek.
 • W Tatrach trzeci stopień zagrożenia lawinowego

  W Tatrach trzeci stopień zagrożenia lawinowego

  Trzeci stopień zagrożenia lawinowego ogłosili we wtorek w Tatrach ratownicy górscy. Oznacza to, że zagrożenie jest znaczne, a turyści powinni zrezygnować z górskich wypraw. Pokrywa śniegu na Kasprowym Wierchu wynosi niemal jeden metr.
 • W Bieszczadach mroźno, wzrosło zagrożenie lawinowe

  W górnych partiach Bieszczad wzrosło zagrożenie lawinowe. Obowiązuje tam drugi, w pięciostopniowej rosnącej skali, stopień zagrożenia lawinowego - poinformował we wtorek ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Hubert Marek.
 • Zagrożenie lawinowe na Babiej Górze w Beskidach

  Po ostatnich opadach śniegu pojawiło się zagrożenie lawinowe na północnych stokach Babiej Góry w Beskidach. Obowiązuje tam pierwszy stopień zagrożenia lawinowego - poinformowali w piątek ratownicy grupy beskidzkiej GOPR. W tym rejonie leży około 30 cm śniegu.

Filmy - Zagrożeni (7)

 • Zagrożenie terrorystyczne w Warszawie?

  Wozy straży pożarnej i ratownictwa chemicznego jadące w stronę Stadionu Narodowego zwróciły uwagę dziennikarza RMF, który postanowił sprawdzić, czy w stolicy wciąż istnieje zagrożenie terrorystyczne. Oto, czego się dowiedział.
 • "Najważniejsze - odpowiadać na zagrożenia"

  Jerzy Buzek, przewodniczący Parlamentu Europejskiego, mówił w wywiadzie dla INTERIA.PL, w jaki sposób polska prezydencja może wpływać na problemy strefy euro.
 • Skarbiec NBP zagrożony?

  Skarbiec NBP jest bardzo dobrze zabezpieczony i nie ma niebezpieczeństwa włamania podczas budowy drugiej linii stołecznego metra - zapewniał w rozmowie z RMF FM Andrzej Barcikowski, dyrektor Departamentu Ochrony Narodowego Banku Polskiego.
 • Wykryje zagrożenie w ciemności

  Volvo pracuje nad system, który pozwoli wykrywać dzikie zwierzęta i samoczynnie zatrzymać samochód.