zaginięcie

Synonimy:
zaginął, zaginęli zaginieni zaginienie zaginiona zaginiony
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaginięcie (382)

 • Zaginął 10 lat temu. Jego ciało znaleziono za sklepową lodówką

  Zaginął 10 lat temu. Jego ciało znaleziono za sklepową lodówką

  Rodzice po raz ostatni widzieli Larry’ego Murillo-Moncadę 28 listopada 2009 roku. Wybiegł z domu boso, w trakcie burzy śnieżnej. Wczoraj odnaleziono jego ciało w supermarkecie, którego był pracownikiem, niemal 10 lat po rozpoczęciu jego poszukiwań – pisze "The Washington Post".
 • RMF: Żeglarze z Polski zaginęli w drodze na Barbados

  RMF: Żeglarze z Polski zaginęli w drodze na Barbados

  Para żeglarzy z Gdańska zaginęła na Atlantyku. 74-letni Stanisław Dąbrowny i jego 67-letnia żona Elżbieta na początku listopada wypłynęli niewielkim jachtem z Wysp Kanaryjskich w kierunku Barbadosu. - Mama odebrała telefon satelitarny (...). Wcześniej siostra dzwoniła i usłyszała, że tata jest poza burtą, że wypadł - powiedziała córka zaginionych telewizji Polsat News. Tymczasem według nieoficjalnych informacji, zaginiony jacht został zlokalizowany.
 • RMF: Niepełnosprawny 14-latek zaginął w podczas grzybobrania. Trwają poszukiwania

  RMF: Niepełnosprawny 14-latek zaginął w podczas grzybobrania. Trwają poszukiwania

  Kilkadziesiąt osób szuka w okolicach Krosna Odrzańskiego 14-latka, który wczoraj po południu zaginął w podczas grzybobrania - informuje dziennikarz RMF FM Bartłomiej Paulus.
 • Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Funkcjonariusze z Płocka szukają 10-letniego Kuby Janiszewskiego. Chłopiec ma około 120 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy blond.
 • Policja już miesiąc szuka 33-latki z Limanowej

  Policja już miesiąc szuka 33-latki z Limanowej

  25 czerwca wyszła z domu i dotąd nie wróciła Magdalena Pałka, 33-letnia mieszkanka Limanowej (Małopolska) - informuje Radio Kraków.
 • Zaginęła 14-letnia Ania

  Zaginęła 14-letnia Ania

  Policjanci poszukują 14-letniej Anny Muszyńskiej, która przyjechała z województwa mazowieckiego na wakacje z rodzicami do Rucianego – Nidy. Dziewczyna wyszła z miejsca pobytu w czwartek około godz. 19.00. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat małoletniej prosimy o kontakt z policją.
 • RMF24: Odnalazł się 30-latek poszukiwany w Tatrach

  Policja znalazła poszukiwanego od poniedziałku w Tatrach 30-letniego mieszkańca Pruszkowa. Jak się okazało, mężczyzna nie wyszedł w góry. Przebywał w Zakopanem.
 • ​15-latka zaginęła w Krakowie

  ​15-latka zaginęła w Krakowie

  Policja poszukuje 15-letniej Laury Piotrowicz, która ostatni raz widziana była 11 maja.
 • 37-letnia Polka zaginęła w Czechach

  37-letnia Polka zaginęła w Czechach

  Policjanci z Wodzisławia Śląskiego poszukują 37-letniej Wiesławy Błaszczyk. Kobieta ostatnio zamieszkała na terenie Czech od dwóch tygodni nie kontaktowała się z rodziną.
 • Tragiczny finał poszukiwań. DJ Derek nie żyje

  Tragiczny finał poszukiwań. DJ Derek nie żyje

  Najstarszy DJ w Wielkiej Brytanii zaginął osiem miesięcy temu. Poszukiwania trwały do połowy marca. Policja jest przekonana, że znalezione ciało należy do 73-letniego twórcy.

Filmy - Zaginięcie (8)

 • Dlaczego ludzie znikają bez śladu?

  Każdego roku z polskich domów znika około dwadzieścia tysięcy osób. Co się z nimi dzieje? Powody zaginięć są niezwykle różne. Czasami są to porwania, czasami świadome ucieczki. Często powodem zaginięć są też choroby psychiczne czy osobiste dramaty. Co kieruje takimi ludźmi? Jak wygląda akcja poszukiwawcza zaginionego? Pisarz Adam Cioczek i Anna Jurkiewicz z Fundacji Itaka opowiedzieli o zaginięciach w Polsce. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wzruszające spotkanie po dwóch tygodniach

  Młody pies uciekł pewnego dnia z ogrodu i nie było go przez ponad dwa tygodnie. Pewnego dnia kobieta dostała telefon, że prawdopodobnie znaleźli jej pupila. Oto ich pierwsze spotkanie.
 • Polscy himalaiści uznani za zaginionych

  Jak poinformował himalaista Artur Hajzer, dwaj polscy himalaiści, którzy uczestniczyli w zdobyciu szczytu Broad Peak, zostali uznani za zaginionych. - Jeden z Pakistańczyków wszedł na wysokość 7600 - 7700 m i nie widział ich tam, choć miał dobrą widoczność - powiedział Hajzer. Ryszard Grajewski, który wielokrotnie wspinał się z zaginionym Maciejem Berbeką powiedział, że być może himalaista schował się w skalnej szczelinie. Podkreślił, że Berbeka jest doświadczonym i silnym himalaistą.
 • Dwie kobiety, w tym narkomanka, przetrzymywały 10-latka

  10-letni Kacper, który zaginął w środę (14.11) w Krakowie, został uprowadzony przez dwie kobiety. Przetrzymywały go i zmuszały do brania tabletek. Wykorzystując chwilową nieuwagę kobiet, chłopcu udało się uciec. Porywaczki trafiły do aresztu. To kobiety w wieku 29 i 33 lat. Starsza z nich jest narkomanką i prawdopodobnie cierpi na zaburzenia psychiczne. Kobiety usłyszą zarzuty uprowadzenia, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.