zadyma

Synonimy:
zadymiarz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zadyma (20)

 • Burdy na meczu Panathinaikos - Olympiakos. Derby odwołane

  Burdy na meczu Panathinaikos - Olympiakos. Derby odwołane

  Zamieszki na stadionie i wokół niego zmusiły organizatorów do odwołania piłkarskich derbów - między Panathinaikosem i Olympiakosem.
 • Premier: Taktyka policji w czasie marszu - tym razem nieskuteczna

  Premier: Taktyka policji w czasie marszu - tym razem nieskuteczna

  Taktyka policji podczas Marszu Niepodległości - z bardziej dyskretną obecnością funkcjonariuszy - okazała się tym razem nieskuteczna, ale prawdopodobnie przyniosła mniej strat materialnych i osób rannych niż poprzednie demonstracje - uważa premier Donald Tusk.
 • Uliczna bójka - jak wyjść z niej bez strat

  Uliczna bójka - jak wyjść z niej bez strat

  ​Przypadkowe trącenie barkiem, słowna zaczepka albo po prostu krzywe spojrzenie. Nie trzeba specjalnie wyszukanego powodu, aby sprowokować bójkę. O wiele trudniej jest się z niej wyplątać i wyjść cało z opresji...
 • Artur Zawisza poradził Monice Olejnik, by uczyła się patriotyzmu od kibiców

  Cóż. Popatrzmy zatem na ten patriotyzm manifestowany 11 listopada...
 • Zadyma i kradzieże na derbach Zagłębia Ruhry

  Czterdzieści trzy osoby zostały zatrzymane po zamieszkach z udziałem pseudokibiców piłkarskich po sobotnim meczu ligi niemieckiej Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen (0:1). Derby Zagłębia Ruhry oglądał komplet 80 552 widzów. W kadrze gospodarzy zabrakło chorego na grypę reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego.
 • Zadyma kiboli w Nowym Sączu

  Zadyma kiboli w Nowym Sączu

  W nocy z środy na czwartek w Nowym Sączu doszło do zamieszek kibiców tamtejszej Sandecji z policją. Duża grupa fanów wyszła na ulice Nowego Sącza świętować awans swojej drużyny do 1. ligi, ale radość przerodziła się w chuligańskie wybryki - informuje radio RMF.
 • Zadyma na finale PP. Film

  Podczas I połowy meczu finału Remes Pucharu Polski Lech Poznań - Ruch Chorzów, doszło do awantury przed Stadionem Śląskim.
 • Zadyma po meczu w Hamburgu

  Osiem osób trafiło do szpitala w wyniku obrażeń odniesionych podczas zamieszek z udziałem pseudokibiców piłkarskich w Hamburgu po meczu drugiej ligi między St. Pauli a Hansą Rostock (3:2).
 • Zadyma na trybunach

  Na stadionie Slovana w Bratysławie pełne są tylko sektory przeznaczone dla polskich kibiców. Niestety nie jest spokojnie, fani znad Wisły znów dali znać o sobie awanturując się z policją.
 • Zadyma na Śląskim

  Idioci mieniący się kibicami zepsuli piłkarskie święto! Banda kiboli zasiadających na sektorze kibiców reprezentacji Polski zaatakowała fanów czeskiej drużyny.

Filmy - Zadyma (1)

 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Kulturalne zadymy

  Po zeszłotygodniowych demonstracjach w Warszawie mieszkańcy stolicy z panicznym zaciekawieniem czekają na 11 listopada. Co trzeba zrobić, aby ewentualne zadymy można było nazwać kulturalnymi? Kilka pomysłów ma Tomasz Olbratowski! Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.