zadbany mężczyzna

Artykuły - Zadbany mężczyzna (13)

 • W Polsce przybywa mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd

  W Polsce przybywa mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd

  "Najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski bloger piszący o modzie męskiej" - tak przedstawia siebie w swojej książce Michał Kędziora, czyli Mr. Vintage. Z gwiazdą internetu rozmawiamy o życiu blogera i jego poradniku "Rzeczowo o modzie męskiej".
 • Golenie prawdziwie ekstremalne

  Golenie prawdziwie ekstremalne

  Od kiedy mężczyznom zaczynają rosnąć włosy na twarzy istnieje presja, aby je jak najszybciej zgolić. Czasem jednak mężczyzna jest w takiej sytuacji, że golenie jest praktycznie niemożliwe. Jak sobie wówczas radzi?
 • Broda (znowu) modna

  Broda (znowu) modna

  Aktor Ben Affleck, piosenkarz Woodkid i bejsbolista Josh Reddick to mężczyźni, dla których maszynka do golenia przestała być potrzebna. Panowie coraz częściej rezygnują z gładkiej twarzy. Bujny zarost wraca do łask!
 • Jaki jest idealny mężczyzna?

  Jaki jest idealny mężczyzna?

  Wiele lat badań poświęcili amerykańscy naukowcy, by ustalić, jaki jest zdaniem kobiet ideał mężczyzny. Jak się okazało, wcale nie bez znaczenia jest wygląd, ale równie ważne są takie cechy jak wierność, hojność i poczucie bezpieczeństwa przy jego boku.
 • Kto wydaje więcej na buty - my czy one?

  Kto wydaje więcej na buty - my czy one?

  Zwykle to kobiety posądzane są o posiadanie zbyt okazałej kolekcji butów. Jednak najnowsze badania wskazują, że osobami, które na buty wydają więcej są właśnie... mężczyźni.
 • Moda na trampki nigdy nie przemija

  Moda na trampki nigdy nie przemija

  Sznurowane płócienne buty sportowe na gumowej podeszwie z cholewką do kostek, zwane trampkami, obchodzą w tym roku 105. urodziny. Mimo że przez lata niewiele się zmieniły, wciąż są modne i zachwycają praktycznością.
 • Operacje plastyczne odmładzają, ale nie upiększają...

  Operacje plastyczne odmładzają, ale nie upiększają...

  Operacje plastyczne mogą odjąć kilka lat, jednak, jak wskazują najnowsze badania, nie dodadzą urody. Naukowcy wskazują, że zabiegi chirurgii plastycznej nie wpływają na atrakcyjność człowieka...
 • Zadbaj o swój zarost, czyli test golarek Philips

  Zadbaj o swój zarost, czyli test golarek Philips

  Dbałość o wygląd to już obowiązek każdego mężczyzny. Oczywiście, nie ma co przesadzać, ale czasy, gdy wystarczył grzebień i golarka, już dawno odeszły do lamusa.
 • Nowa moda na męskie kosmetyki

  Nowa moda na męskie kosmetyki

  W swojej debiutanckiej linii produktów do pielęgnacji dla mężczyzn, projektant Tom Ford obok kremów proponuje panom korektor i żel brązujący. Jak pokazują badania, nie jest to już tylko marketingowy chwyt, a odpowiedź na męskie potrzeby.
 • Multigroom – najprostszy sposób na kompletną stylizację włosów i zarostu!

  Multigroom – najprostszy sposób na kompletną stylizację włosów i zarostu!

  Zadbaj o swój zarost z Philips Multigroom - od gładko ogolonej skóry po wąsy i brodę. Nasadka grzebieniowa z 12 lub 18 ustawieniami długości pozwoli Ci przyciąć zarost dokładnie tak, jak chcesz a dzięki precyzyjnemu trymerowi nadasz mu perfekcyjny kształt.