zadanie domowe

Artykuły - Zadanie domowe (4)

 • ​"DGP": Polska szkoła liderem w... zadaniach domowych

  ​"DGP": Polska szkoła liderem w... zadaniach domowych

  Statystyczny polski 15-latek odrabia pracę domową o dwie godziny w tygodniu dłużej niż jego koledzy w innych państwach OECD. Ale okazuje się, że te 6-7 godzin może być czasem częściowo zmarnowanym - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Rewolucyjny pomysł. Koniec z zadaniami domowymi?

  Rewolucyjny pomysł. Koniec z zadaniami domowymi?

  Szkołę bez zadań domowych proponują moskiewscy nauczyciele, bo uczniowie są zbyt zapracowani. Podczas spotkania z Władimirem Putinem grupa pedagogów zaproponowała przeprowadzenie rewolucji w moskiewskich szkołach. Pomysł tak spodobał się rosyjskiemu prezydentowi, że wydał polecenie przygotowania odpowiedniego rozporządzenia. - To będzie nasze zadanie domowe - żartował Putin.
 • Zadanie domowe: Indios Bravos

  Zadanie domowe: Indios Bravos

  Relację z koncertu Indios Bravos powinno się zaczynać od końca, bo bisy są zawsze najmocniejszą stroną grupy, trwają długo i cieszą nie tylko fanów, ale i zespół.
 • Zadanie dla Moray'a

  Zadanie dla Moray'a

  Szef działu projektowego w głównej siedzibie Mazdy w Hiroszimie, Szkot Moray Callum otrzymał nowe zadanie domowe - do końca 2005 roku stworzyć ma nową wersję jednego z najpopularniejszych pojazdów sportowych na świecie - Mazdy MX-5.

Filmy - Zadanie domowe (1)