Kobieta - zaćma

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zaćma (2016, reż. Ryszard Bugajski) ,

Artykuły - Zaćma (3)

 • Gdy trudno skupić wzrok… Zaćma – jej objawy i leczenie

  Gdy trudno skupić wzrok… Zaćma – jej objawy i leczenie

  Powszechnie uważa się, że problemy ze wzrokiem są w pewnym wieku zupełnie naturalne. Seniorzy często przecież używają okularów korekcyjnych, niedowidzą, odwiedzają okulistów z większą częstotliwością niż młodzi ludzie. Niektórych problemów ze wzrokiem nie da się jednak rozwiązać za pomocą okularów czy soczewek kontaktowych i kropli do oczu. Czasami chorobowe zmiany w gałce ocznej wymagają interwencji chirurgicznej. Tak się dzieje, gdy atakuje zaćma. Jak ją rozpoznać i jak się ją leczy?
 • Operacja zaćmy – zobacz na własne oczy jej spektakularny efekt!

  Operacja zaćmy – zobacz na własne oczy jej spektakularny efekt!

  Zaćma to choroba oczu, z którą zmaga się obecnie przeszło 20 mln ludzi na całym świecie, w tym 800 tysięcy Polaków. Wcale jednak tak być nie musi. Prosta operacja zaćmy daje niebywałe efekty w zaledwie chwilę! Już teraz poznaj całą prawdę o zabiegu, który przywróci Ci wzrok!
 • Zaćma – objawy i leczenie

  Zaćma – objawy i leczenie

  Zaćma to choroba oczu, która nie jest aż tak niebezpieczna, jak mylona z nią jaskra. Nie prowadzi do trwałej utraty wzroku, lecz mimo to, nie powinna być lekceważona. Zaawansowany stopień choroby może bowiem znacząco utrudnić wykonywanie najprostszych czynności.