Zack Snyder

Artykuły - Zack Snyder (13)

 • Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  ​Ben Affleck w ostatnim wywiadzie obiecał fanom, że Batman, w którego się wciela, będzie teraz znacznie bliższy postaci, jaką znamy z komiksowego pierwowzoru.
 • Reżyser "Ligi Sprawiedliwości" rezygnuje po śmierci córki

  Reżyser "Ligi Sprawiedliwości" rezygnuje po śmierci córki

  Zack Snyder, reżyser "Ligi Sprawiedliwości", zrezygnował z dalszych prac nad filmem w związku z tragiczną śmiercią 20-letniej córki. Jego obowiązki przejmie Joss Whedon ("Avengers: Czas Ultrona").
 • Superman i Batman w jednym filmie!

  Superman i Batman w jednym filmie!

  Superman i Batman po raz pierwszy w historii pojawią się razem w pełnometrażowym filmie. Informację przekazał Zack Snyder, który wyreżyserował ostatni film o przygodach Supermana "Człowiek ze stali".
 • Superman ma kryzys?

  Superman ma kryzys?

  Bohaterowie nie są już tymi, kim kiedyś byli. W filmie "Człowiek ze stali" ("Man of Steel"), będącym ekranizacją komiksu "Superman", reżyser Zack Snyder pokazuje, że nie ma ludzi, których nie można skrzywdzić, a jego heros nie jest już nadczłowiekiem.
 • Lohan ukochaną Supermana?

  Lohan ukochaną Supermana?

  Od pewnego czasu amerykańskie media donoszą, że Lindsay Lohan wystąpi w "Supermanie" Zacka Snydera. Teraz pojawiły się informacje, kogo miałaby tam zagrać.
 • Po Batmanie czas na Supermana

  Po Batmanie czas na Supermana

  Chicago udawało już Gotham City, tym razem kolej na Metropolis. W "Wietrznym Mieście" niebawem wyląduje bowiem Superman.
 • Lindsay Lohan w "Supermanie"?

  Lindsay Lohan w "Supermanie"?

  Pojawiły się spekulacje, że Lindsay Lohan prowadzi ostatnio wiele rozmów z szefami wytwórni Warner Bros. w sprawie ewentualnego występu w nowej ekranizacji komiksowej "Supermana" Zacka Snydera. Wiadomo już, że aktorka, która wystąpi w głównej roli kobiecej, nie będzie odgrywać ukochanej superbohatera - Lois Lane.
 • To on zagra Supermana!

  To on zagra Supermana!

  Henry Cavill to najnowszy odtwórca roli Supermana. Jak podają amerykańskie media, gwiazdor serialu "Dynasta Tudorów" przyjął rolę Clarka Kenta w obrazie Zacka Snydera.
 • Zack Snyder wyreżyseruje "Supermana"

  Zack Snyder wyreżyseruje "Supermana"

  Stało się! Reżyserii nowego filmu o "Supermanie" podejmie się Zack Snyder, twórca takich obrazów, jak: "300", "Watchmen. Strażnicy", czy "Świt żywych trupów".

Filmy - Zack Snyder (2)

 • "Człowiek ze stali"

  "Człowiek ze stali" to nowa odsłona przygód najsłynniejszego superbohatera. W roli Clarka Kenta - Supermana - zobaczymy Henry'ego Cavilla. Film wejdzie na ekrany kin 13 czerwca 2013 r.
 • "Sucker Punch"

  Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii...