Zack Snyder

Artykuły - Zack Snyder (17)

 • Zombie noworodka w "Armii umarłych"? Reżyser tłumaczy

  Zombie noworodka w "Armii umarłych"? Reżyser tłumaczy

  Od ubiegłego piątku na Netfliksie dostępny jest najnowszy film Zacka Snydera („Świt żywych trupów”, „Człowiek ze stali”) zatytułowany „Armia umarłych”. Produkcja od momentu swojej premiery budzi wśród fanów i krytyków skrajne opinie, a jedną z częściej dyskutowanych scen jest ta, jakiej w filmach o zombie jeszcze nie było. Pojawił się w niej zombie noworodek. Teraz reżyser komentuje pojawienie się tego specyficznego bohatera.
 • Zack Snyder zakazał korzystania z krzeseł na planie „Armii umarłych”

  Zack Snyder zakazał korzystania z krzeseł na planie „Armii umarłych”

  Nie posiedzieli sobie na krzesłach na planie krwawego horroru „Armia umarłych” członkowie ekipy filmowej i aktorzy występujący w tym filmie. Wszystko z powodu zakazu wprowadzonego przez reżysera tej produkcji Zacka Snydera. Żeby nikogo nie kusiło, twórca nie zezwolił na wnoszenie krzeseł na plan filmu.
 • "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" w HBO GO. Kiedy premiera?

  "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" w HBO GO. Kiedy premiera?

  Przedstawiciele HBO Max ogłosili, że wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures pełnometrażowy film "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" będzie miał swoją premierę 18 marca. Tego dnia premiera odbędzie się równolegle w amerykańskim HBO Max oraz europejskich serwisach HBO, w tym HBO GO w Polsce.
 • Batman będzie przeklinał

  Batman będzie przeklinał

  Przeklinający siarczyście Batman? Tego jeszcze nie było. Ale wkrótce może się to zmienić. Wszystko za sprawą przygotowywanej przez Zacka Snydera reżyserskiej wersji filmu "Liga Sprawiedliwości" z 2017 roku, która pojawi się na HBO Max w formie miniserialu. Reżyser zapewnia, że podkręcona" zostanie w nim przemoc, a także pojawią się przekleństwa. Jest przekonany, że film otrzyma kategorię wiekową "tylko dla dorosłych".
 • Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  Ben Affleck: Bardziej tradycyjny Batman

  ​Ben Affleck w ostatnim wywiadzie obiecał fanom, że Batman, w którego się wciela, będzie teraz znacznie bliższy postaci, jaką znamy z komiksowego pierwowzoru.
 • Reżyser "Ligi Sprawiedliwości" rezygnuje po śmierci córki

  Reżyser "Ligi Sprawiedliwości" rezygnuje po śmierci córki

  Zack Snyder, reżyser "Ligi Sprawiedliwości", zrezygnował z dalszych prac nad filmem w związku z tragiczną śmiercią 20-letniej córki. Jego obowiązki przejmie Joss Whedon ("Avengers: Czas Ultrona").
 • Superman i Batman w jednym filmie!

  Superman i Batman w jednym filmie!

  Superman i Batman po raz pierwszy w historii pojawią się razem w pełnometrażowym filmie. Informację przekazał Zack Snyder, który wyreżyserował ostatni film o przygodach Supermana "Człowiek ze stali".
 • Superman ma kryzys?

  Superman ma kryzys?

  Bohaterowie nie są już tymi, kim kiedyś byli. W filmie "Człowiek ze stali" ("Man of Steel"), będącym ekranizacją komiksu "Superman", reżyser Zack Snyder pokazuje, że nie ma ludzi, których nie można skrzywdzić, a jego heros nie jest już nadczłowiekiem.
 • Lohan ukochaną Supermana?

  Lohan ukochaną Supermana?

  Od pewnego czasu amerykańskie media donoszą, że Lindsay Lohan wystąpi w "Supermanie" Zacka Snydera. Teraz pojawiły się informacje, kogo miałaby tam zagrać.

Filmy - Zack Snyder (2)

 • "Człowiek ze stali"

  "Człowiek ze stali" to nowa odsłona przygód najsłynniejszego superbohatera. W roli Clarka Kenta - Supermana - zobaczymy Henry'ego Cavilla. Film wejdzie na ekrany kin 13 czerwca 2013 r.
 • "Sucker Punch"

  Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii...