zachód Słońca

Artykuły - Zachód Słońca (2)

 • Dlaczego zachód Słońca na Marsie jest niebieski?

  Dlaczego zachód Słońca na Marsie jest niebieski?

  Ziemia i Mars to zupełne przeciwieństwa. Mars to Czerwona Planeta, a Ziemia wygląda z kosmosu jak bladoniebieska kropka. Mars to lodowa pustynia, a Ziemia jest pełna życia. Ale jest jeszcze jedna ważna różnica. Niebo na Marsie jest czerwone, a zachody Słońca niebieskie.
 • Triumf "Przed zachodem słońca"

  Triumf "Przed zachodem słońca"

  Obraz "Przed zachodem słońca" Richarda Linklatera został uznany w ankiecie magazynu "Village Voice" za najlepszy film mijającego roku. Swe głosy w 6. edycji Village Voice Film Critics' Poll oddało 94 recenzentów z całych Stanów Zjednoczonych. Krytycy uznali Richarda Linklatera za najlepszego reżysera 2004 roku.

Filmy - Zachód Słońca (6)

 • Piękny psi model pozuje z zachodem słońca w tle

  Piękny psi model pozuje z zachodem słońca w tle. Lepszej scenerii sobie nie mógł wymarzyć!
 • Słońce zachodzi, tworząc na niebie spektakularny widok

  Na świecie jest niejedno miejsce, które słynie z rajskich zachodów Słońca. Ale czy ten widok nie zasługuje na laur pierwszeństwa? Plaża w Mindil, niedaleko australijskiego miasta Darwin, przyciąga turystów chcących zobaczyć niebo przystrojone wszystkimi odcieniami czerwieni, żółci i pomarańczy. Myślę, że warto się tam wybrać tylko dla takiego spektaklu przyrody.
 • Kajakarz w towarzystwie delfina podziwia zachód słońca

  Zachwycający zachód słońca uchwycił kajakarz. Podczas wycieczki zatrzymał się i podziwiał widoki. Po chwili dołączył do niego... delfin! Lepszego towarzystwa nie mógł sobie wymarzyć. (STORYFUL/x-news)
 • Spacer z wombatem przy zachodzie słońca. Urocze

  Kilkuletnia Isabella często przechadza się z wombatem Boo. Tym razem spacer był przy zachodzie słońca. Co może być piękniejszego niż wieczorne spotkanie z przyjacielem? (STORYFUL/x-news)