Zach Galifianakis

Artykuły - Zach Galifianakis (12)

 • "Asy bez kasy": Zach Galifianakis bierze ślub

  "Asy bez kasy": Zach Galifianakis bierze ślub

  Już 21 października na nasze ekrany trafi komedia "Asy bez kasy", z gwiazdą cyklu "Kac Vegas" Zachem Galifianakisem w roli dość szczególnego przestępcy. Dystrybutor filmu udostępnił fragment nietypowej sesji ślubnej z udziałem głównego bohatera.
 • "Asy bez kasy": Zach Galifianakis na czele szajki

  "Asy bez kasy": Zach Galifianakis na czele szajki

  Czy tylko zawodowiec może ukraść 17 mln dolarów z pancernego skarbca? Nic podobnego. Oto ekipa, która stoi za jednym z najsłynniejszych rabunków w historii USA, czyli "Asy bez kasy". Na jej czele stoi kierowca opancerzonej furgonetki David Scott Ghantt. W tę postać wciela się gwiazdor komedii "Kac Vegas" Zach Galifianakis. Na polskich ekranach film zadebiutuje 21 października.
 • Seth Rogen, Zach Galifianakis i Bill Hader w komedii o astronautach

  Seth Rogen, Zach Galifianakis i Bill Hader w komedii o astronautach

  Znani komicy Seth Rogen, Zach Galifianakis i Bill Hader zagrają główne role w komedii "The Something", opowiadającej o grupie astronautów, która po kilku samotnych latach w kosmosie spotyka załogę innego statku kosmicznego.
 • John Goodman w "Kac Vegas 3"

  John Goodman w "Kac Vegas 3"

  John Goodman uchylił rąbka tajemnicy odnośnie swojej kreacji w "Kac Vegas 3" - ostatniej odsłonie kultowej komedii, w której ponownie w głównych rolach wystąpią: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis oraz Justin Bartha.
 • "Wyborcze jaja": Satyra na politykę

  "Wyborcze jaja": Satyra na politykę

  Will Ferrell i Zach Galifianakis stworzyli niezapomniany duet na planie filmu "Wyborcze jaja" - błyskotliwej satyry na współczesną politykę, w której dobre wrażenie i gładkie słówka znaczą więcej niż faktyczne dokonania i poglądy. Obraz w reżyserii Jaya Roacha 25 stycznia ukazuje się w Polsce na płytach Blu-ray i DVD.
 • "Nie byłam w stanie nawet płakać"

  "Nie byłam w stanie nawet płakać"

  Kanadyjska piosenkarka Alanis Morissette opowiada o ciężkiej poporodowej depresji.

Filmy - Zach Galifianakis (3)

 • "Wyborcze jaja" na DVD i Blu-ray

  Doświadczony kongresman Cam Brady (Will Ferrell) — po wielkiej publicznej gafie popełnionej przed nadchodzącymi wyborami — musi konkurować z kandydatem wystawionym przez parę knujących, bardzo zamożnych prezesów zainteresowanych zdobyciem wpływów w Karolinie Północnej. Ich wybór padł na naiwnego Marty'ego Hugginsa (Zach Galifianakis), kierownika lokalnego ośrodka turystycznego. Walka obu kandydatów przeradza się w polityczną wojnę, jakiej świat jeszcze nie widział...
 • "To naprawdę szalona jazda"

  Robert Downey Jr. o pracy na planie komedii "Zanim odejdą wody", w której jego bohater skazany jest na towarzystwo ekscentrycznego osobnika...
 • Zagrał "porąbanego 23-latka"

  Rozczulająco-irytujący Ethan, rozpaczliwie poszukujący akceptacji i towarzystwa - oto postać, w którą w komedii "Zanim odejdą wody" wcielił się Zach Galifianakis.