zaby

Artykuły - Zaby (33)

 • Złota Żaba dla filmu "Lewiatan"

  Złota Żaba dla filmu "Lewiatan"

  Twórcy filmu "Lewiatan" otrzymali pierwszą nagrodę - "Złotą Żabę" - w konkursie głównym 22. Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. Impreza zakończyła się w sobotę, 22 listopada, w Bydgoszczy.
 • Camerimage: Złota Żaba dla "Idy"

  Camerimage: Złota Żaba dla "Idy"

  Twórcy filmu "Ida" otrzymali pierwszą nagrodę w głównym konkursie 21. Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage, który w sobotę zakończył się w Bydgoszczy. Honorową nagrodę za całokształt twórczości odebrał Sławomir Idziak.
 • Złota Żaba dla Nicolasa Bolduc'a

  Nicolas Bolduc otrzymał w sobotę Złotą Żabę, główną nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage, który zakończył się w Bydgoszczy. W ramach jubileuszowej, dwudziestej edycji imprezy, pokazano w ciągu tygodnia 314 filmów.
 • Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Zdjęcia do kanadyjskiego filmu "Wiedźma wojny" zdobyły główną nagrodę - Złotą Żabę - zakończonego w sobotę 20. festiwalu Plus Camerimage. W Konkursie Filmów Polskich triumfował operator "Zabić drozda" (reż. Jan Jakub Kolski) - Michał Pakulski.
 • Złota Żaba dla lekarzy

  Lekarze - film w reżyserii Tomasza Wolskiego zdobył Złotą Żabę - główną nagrodę w ramach sekcji pełnometrażowych dokumentów podczas zakończonego w weekend festiwalu Plus Camerimage. Już teraz zapraszamy na pokaz specjalny filmu - w piątek 16 grudnia w Kinie Pod Baranami.