zabrudzenia

Artykuły - Zabrudzenia (1)

 • Jak dbać o rękawiczki?

  Jak dbać o rękawiczki?

  Rękawiczki będą rzadziej wymagały gruntownej renowacji, jeśli będziesz o nie regularnie dbała. Przede wszystkim, nie dopuść do ich mocnego zabrudzenia, tylko czyść je na bieżąco. Dobrze też byłoby, gdybyś po każdym użyciu wsypywała do środka rękawiczek odrobinę talku i potrząsała nimi. Nie stwardnieją!
 • Dziecko bezpieczne z natury

  Dziecko bezpieczne z natury

  Narodziny dziecka to niezapomniany moment dla wszystkich rodziców – pełen radości i szczęścia z każdej wspólnie spędzonej chwili.

Filmy - Zabrudzenia (2)

 • Jak wyczyścić plamy na skórze?

  Rzeczy ze skóry ma niemal każdy z nas. Kurtki, buty, torby, biżuteria - to tylko niektóre elementy, które zawsze świetnie wyglądają i pasują do niemal każdej stylizacji. Skóra może być trwała i pięknie wyglądająca, ale tylko wtedy, gdy o nią zadbamy. Zabezpieczanie przez zabrudzeniami może być problematyczne, ale co zrobić, gdy plamy już się pojawiły? Poznajcie nasze sposoby, jak wyczyścić plamy na skórzanych produktach!
 • Usuwanie plam z lakieru do paznokci - instrukcja krok po kroku

  Lakier do paznokci to jeden z najpopularniejszych kosmetyków, który ma jednak tę wadę, że łatwo wybrudzić nim ubrania czy inne tkaniny. Plamy z lakieru do paznokci są szalenie trudne do wywabienia i zwykłe pranie zwykle nie pomaga. Jest jednak sposób, by usuwać plamy z lakieru, nie niszcząc przy okazji kolorów i struktury materiału. Pamiętajcie jednak, że kluczowa jest tu szybkość reakcji! Zobaczcie, jak krok po kroku usuwać plamy z lakieru do paznokci!